فهرست

نگاهی به همه وعده‌های منصوریان در کنفرانس‌ها: هر بازی یک قول!

آی‌‌اسپورت- کافی است سرچی در گوگل داشته باشید تا به این باور برسید که هیچ‌کدام از این «قول می‌دهم»ها اغراق نشده و خود منصوریان در کنفرانس‌ها این قول را داده!پیش از شروع فصل: مثل برخی از مربیان نمی گویم که روزنامه و خبرگزاری ها را مطالعه نمی کنم. من گروهی دارم که همه مطالب و دیدگاه ها را مرور می کنند. قول می دهم تغییرات مثبتی ایجاد شود.

 
پیش از بازی با نفت تهران:  به هواداران قول می دهیم تا خوب بازی کنیم و در کنارش نتایج خوبی بگیریم. بدنسازی را اضافه کردم که با متد من هماهنگ بود. سعی کردیم تمرینات بدنسازی را کم و کوچک بکنیم تا بازیکنان سر حال به استقبال لیگ بروند. به 80% خواسته های خودمان رسیدیم و در تعطیلات لیگ به دنبال بالا بردن فشار تمرینات تاکتیکی هستیم.

 
پس از بازی با نفت آبادان:  در اولین بازی ای که جمعیت ما کامل باشد، از نکونام تقدیر می کنیم. افشارزاده هم گفت که یک بازی دوستانه خوب برایش بگذاریم.

 
پیش از بازی با نفت آبادان: اگر در تابستان خوب آذوقه جمع کنید، در زمستان از آن استفاده می‌کنید. ما باید تیم قبراقی را آماده کنیم و در آخرای فصل مصدوم نداشته باشیم. کمی به بازیکنان صخت گرفته آیم و فکر می‌کنم روند خوبی را پیدا کنیم. ما می‌توانیم در تعطیلی لیگ خیلی آماده تر شویم.


 پس از بازی با نفت آبادان: ما نیاز به زمان داریم تا هماهنگ تر بشویم و بازیکنان ما می خواهند خود را در استقلال پیدا کنند. خط حمله ما به زمان احتیاج دارد و باید بداند با فرصت سوزی ممکن است جریان بازی ها عوض شود.


 
بیانیه علیمنصور: به هواداران قول می دهم به زودی به استقلال مورد نظر آنها تبدیل شویم و این غصه ها را با خلق شادی های زیاد فراموش خواهیم کرد.


 
پیش از بازی پیکان: ضمن تشکر از افرادی که از من حمایت کردند مطمئن باشید مسیر استقلال عوض خواهد شد. اتفاقات سال گذشته پرسپولیس برای ما اتفاقات خوبی است زیرا پرسپولیس سال گذشته مزد صبوری هواداران را گرفت. به همه هواداران قول می دهم که تیم با صلابتی خواهند دید و هواداران نا امیدی به خود راه ندهند.
 
پس از بازی با پیکان: خیلی به این تیم اعتقاد دارم. روزهای سخت را می گذرانیم. امروز به هواداران قول می‌دهم که یک تیم با صلابت درست می‌کنم. تیمی که هیچ شک و شبهه‌ای نداشته باشد.  مطمئنم که بعد از تعطیلات تیم ملی به سرمنزل مقصود می رسیم.
 
 
 

کدخبر: 9407
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-08-15 16:01:07
نظر دهید
۱۱ نظر
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
به قول معروف 2 صد گفته چون نیم کردار نیست
برزو
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۲
صخت!؟ آخه صخت لنگی جان؟ صخت؟ چرا اینقدر ما رو بانشاد میکنید اخه!؟
فرشینگ
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
تو اول قول بده زودتر به فضای فرشینگ برسی
حمیدرضا
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۰
برزو خجالت بکش … چون اینجوری که تیم شما بازی می کنه خدایی انگار واقعا مربیتون سخت رو باصخت اشتباه گرفته
pers
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
باو این تا اخر فصل همین قول هارو میده ولی همه منتظرن فضای فرشینگ رو ببینن هیشکی ندیده این فضارو
برزو
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۳
اغضای گروهک تروریستی لجنی لنگ به چه جرئتی در مورد تاج کبیر نظر میدن ؟ حمایت تا قیامت //تا قیامت حمایت//لنگی برگرد طویلت//اگه نری طویلت//میفرستیمت کپورچال//میکنمت تو گور چال//کنار اون مفنگی// 24 دوپینگی//همون که کرد اوردز//رفت به درک عین بز....
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۰
قول میدم تو دربی ٦ تایی بشی
خفه شو کیسه عوضی برزو
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۰
اخه برزو تو ادمی؟؟تو یه حیوونی بدبخت تا اونجات سوخته تاج کبیر کبیر واس من نکن تو چه خری هستی که راجع به هادی نظر میدی گرچه استقلالی های واقعی هیچوقت به هادی توهین نکردن دمشون گرم خدایی ولی تو دیگه خیلی بیشعوری برو به درک بدبخت
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۲
فقط متاسفم واسه شعور بعضیا و بدتر از اون سایت شما که توهین رو چاپ میکنید.به این کار آزادی بیان نمیگن.برزو تو واقعا کجا بزرگ شدی نمیدونم.اگه میخوای معروف شی میتونی مثل اون پسره که بهش کارگر ساده میگن عمل کنی.کلیپ بزاری واسه مردم تا بخندن بهت.همونی که پلیس فتا دنبالش بود
سعید
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۹
بانشاد؟آخه بانشاد کیسه جان؟بانشاد؟چرا اینقدر ما رو با نشاط می کنید آخه؟ ..قابل توجه برزو
برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۵
سعیدجون اگه اینستاگرام داشتی قضیه ی "بانشاد" رو میفهمیدی چیه. اون دروازه بان افتاب پرستتون گفته "بانشاد" داداچ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر