فهرست

اتفاقی تلخ برای علیمنصور: برانکو نه، حتی یحیی هم نیستی!

آی‌اسپورت- از سوی کمیته آموزش اعلام شده که سرمربیان فاقد مدرک پرولایسنس اجازه حضور در کنفرانس‌های مطبوعاتی بازی‌های آسیایی را نخواهند داشت. در بین چهار مربی حاضر در جام باشگاه‌های آسیا، برانکو و گل‌محمدی دارای این مدرک می‌باشند و علیمنصور و پورموسوی هم فاقد آن. این که دو سرمربی پرسپولیسی پیش‌تر سراغ بالاترین مدرک سرمربیگری رفته باشند خیلی عجیب نیست. همان طور که نداشتن این مدرک توسط پورموسوی هم عجیب نیست. به هر حال او اولین سالی است که هدایت تیمی در لیگ برتر را پذیرفته. اما این مدرک خیلی، هم غیرقابل دسترس نیست. به هر حال شخصی مانند حسین عبدی که در طول تاریخ سرمربیگری‌اش هیچ‌گاه مربی بزرگی نبوده هم دارای این مدرک است.


اما چرا علیرضا منصوریان سراغ مدرک PRO نرفته؟ سرمربی‌ای که از زمان حضور در استقلال همواره ادعای حرفه‌ای بودن داشته. از تقلید در استفاده از بشکه‌های آب و یخ تا جی‌پی‌‌اس‌هایی که در بوق و کرنا کرد. یا حتی نمایش در استفاده از هلی‌کم و از این دست دستگاه‌های حرفه‌ای. اتفاقی که شاید در همه باشگاه‌های بزرگ لیگ برتری پیش از او هم رخ داده بود. ولی هیچ‌وقت تا این حد به آن توجه نشده بود. حتی منصوریان در جمعی دوستانه ادعای شش سال فراگیری مربیِ بدنسازی فوتبال را هم مطرح کرده بود. جالب است در حالی این ادعاها مطرح شده که او حتی از دریافت مدرک مربیگری حرفه‌اش هم ناکام مانده. آیا این تلنگر خوبی نبود که او دست از نمایش‌هایش بردارد و تمرکزش را برای پیشرفت راهی بگذارد که در آن گام برمی‌دارد؟ مثل یحیی که یک‌سال و اندی است این حداقل مدرک‌ها را دارد ولی صدایی از او درنیامد. 
کدخبر: 9407
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-08-15 16:03:14
نظر دهید

۱۳ نظر
برزو
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
مدرک به درد نمیخوره باید ببینید چند مرده حلاجه! الان مثلا میگن مهدی پاشازاده بالاترین مدارک مربیگری رو داره اما به نظر شما اگه بیاد استقلال میتونه نتیجه بگیره!؟ تجربه مهم تره. ضمن اینکه همین برانکویی که به قول شما بالاترین مدارک مربیگری رو داره پارسال جلوی 120 هزار هوادار خودی جلوی نفت حاشیه زده و بحران زده ی علیمنصور 1-0 هم نه 2-0 باخت و داغ دلتون رو 9 ساله کرد
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
چقدر علیمنصور آدمو یاد امیر قلعه میندازه. اون طفلک هم یه بار تمرین بایرلورکوزن رو از پشت فنس دیده بود میگفت کلاس مربیگری رفتم اونجا. اینم به خاطر کیروش از دیوار استادیوم بالا میرفت اسم خودش رو گذاشت مربی علم گرا!!
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۹
برای اینکه تفکرات قرون وسطایی امثال برزو رو بهتر بشناسید فقط کافیه جمله ی اول کامنتش رو با دقت بخونید
مدرک به درد نمیخوره !!
حمیدرضا
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۰۶
برزوجان این رو برای شما ننوشته … شما تو همین حال باش چون این حال بهت خیلی میاد… اگر دستهای پشت پرده اجازه بدهند سال آینده بااین مربی باتجربه ات برای بقا در لیگ دسته اول می جنگید… برزیل هفت تا از آلمان خورد توزمین خودش با اسکولاری … پس اسکولاری تجربه اش از لو کمتر بوده؟!!!
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
این کچل فقط بلده قمپز در کنه.یه بار کیروش جواب سلامشو داده و تو رستورانش شام خورده بعد ادعا می کنه ٥ سال دستیار کیروش بودم یا با زدوبند چند ماه مربی تیم امید بود و با سهل انگاری یه نسل امیدو به فنا داد و اون ماجراهای اردوی کیش به وجود آورد حالا می گه همه بازیکنای خوب شاگردای من تو تیم ملی بودن
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۲
مونده تا به یحیی برسه
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
گل گفتی کامنت گذار شماره سه!
على
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۵
مطالب چیپ و دوزارى مثل همین یکى در سایتتان خیلى زیاد شده، آقاى راهبر دیگر حضور ندارند؟
ali
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۱۶
تو نفتم زیاد هاتو پورت میکرد ..بعد دفاع اتوبوسی میچید
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۴
برزو دوست عزیز ببند دیگه چرت و پرت هم حدی داره
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۸
علی کچل اگه همینطور ادامه بده به زودی میتونه شبیه گواردیولا بشه
البته فقط تو کچل بودن!
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۱
چرا میخواین على منصوریان رو خراب کنین
دو سال دیگه مربى تیم ملى میشه
از این بابا مربى با سوادتر نداریم
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۴
مطلب مزخرف و جانبدارانه ای بود و فارغ از حب و بغض نوشته نشده بود!
حرف درست را باید با استدلال و بیطرفانه نوشت نه اینکه از سطر سطر آن تمایلات و حب وبغضها فریاد بزند!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر