فهرست

آقا معلم در آستانه رکوردی خاص: یک نیم فصل، فقط یک برد!

آی اسپورت - هفته بیست و یکم فصل پیش و بعد از بازی با پرسپولیس، مجید جلالی ادعا کرد تیم او در کنار پرسپولیس برانکو، مدعیان اصلی قهرمانی لیگ پانزدهم خواهند بود. پیش بینی جلالی درباره تیم برانکو درست از آب درآمد اما سایپا، تا آخر فصل فقط یک بار پیروز شد. یک برد در 10 بازی، که باعث شد مسئولان تیم سایپا هدایت تیم‌شان را جای او به فرکی بسپارند.

فصل جدید روی نیمکت پیکان هم برای جلالی خوب شروع نشده و تیم او در کنار استقلال و فولاد، بدون برد در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد. پیکان سه بازی با گسترش فولاد، صبا و استقلال را با مساوی تمام کرد و 3 گل از تراکتورسازی خورد. آن‌ها از لحاظ امتیازی، سومین تیم ضعیف لیگ و از لحاظ تفاضل بعد از فولاد، دومین تیم ناموفق لیگ برتر هستند.

پیکان هفته آینده در اصفهان با سپاهان بازی می‌کند و در صورتی که نتواند این بازی سخت را با پیروزی تمام کند، جلالی به رکورد یک برد در 15 بازی، به اندازه یک نیم فصل کامل می‌رسد. رکوردی که زنگ خطر جدی برای او خواهد بود. تنها تیمی که در این مدت به جلالی باخته، استقلال اهواز بوده و بجز آن‌ها، آقا معلم هیچ تیمی را دست خالی به خانه نفرستاده است.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-15 17:59:20
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
آب و بریزین اونجا که میسوزه آمارتون بدرد لای جرز دیوار میخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر