فهرست

ضربه جبران‌ناپذیر حاج‌صفی به استقلال

آی اسپورت- استقلال در این چند بازی گذشته که از لیگ گذشته نقاط ضعف بسیار زیادی داشته که باعث شده این تیم از چهار بازی لیگ تنها 2 امتیاز گرفته و همراه فولاد خوزستان در قعر جدول قرار بگیرد. این نقاط ضعف از نوک خط حمله و گل‌‌نزدن بودن مهاجمان شروع شده و به رحمتی و درون دروازه ختم می‌شود. با این حال پاشنه آشیل استقلال را می‌توان در جناح چپ دانست.
جایی که استقلال بیشترین تغییر را داشته و در هر بازی چندین بازیکن را عوض کرده است. مگویان، میثم مجیدی، یعقوب کریمی و نورافکن. پستی که بیشترین ضربه را از انتظار منصوریان و استقلال برای احسان حاج‌صفی می‌خورد.
 منصوریان تا حدی از آمدن حاج‌صفی مطمئن بود که تا پایان فصل نقل و انتقالات هیچ دفاع چپی را به خدمت نگرفت و حتی یک جای خالی هم برای این بازیکن نگه داشت. در نهایت هم حاج‌صفی راهی سپاهان شد تا استقلال بماند و یک نقطه ضعف بزرگ. حالا در این تعطیلات، استقلال به واسطه خارج کردن نام کنعانی‌زادگان فقط یک بازیکن آزاد و یا خارجی می‌تواند به خدمت بگیرد اما به یک دفاع وسط و یک دفاع چپ نیاز دارد.
اخباری که از باشگاه منتشر می‌شود نشان می‌دهد که منصوریان به دنبال جذب دفاع وسط است و می‌خواهد با بازیکنان فعلی‌اش جناح چپ را پر کند و این یعنی ضربه بزرگی که احسان حاج‌صفی به استقلال زده و تاوان آن تا پایان فصل گریبان آبی‌ها را خواهد گرفت.
 کدخبر:9403
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-15 18:19:18
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۲۹
وقتی به دست خودمون تیم رو بی حرمت می کنیم و بازیکن رو بیش از اندازه بها میدیم نتیجش میشه همین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر