فهرست

استقلال نمی تواند پادوانی را بخرد/ سهمیه پر است

آی اسپورت- اخبار زیادی درخصوص جذب لی آندرو پادوانی هر روز مخابره می شود. نزدیکان باشگاه خبر داده اند این مدافع برزیلی قطعا به استقلال می پیوندد. اما در این میان گویا کسی حواسش نیست که استقلال فعلا تحت هیچ شرایطی نمی تواند پادوانی را به تیمش ببرد.
هر تیم فقط می تواند 6 سهمیه لیگ برتری جذب کند. استقلال هر 6 سهمیه اش را تا اینجای کار پر کرده پس جایی برای پادوانی نمی ماند؛ وریا غفوری از سپاهان، علی قربانی از نفت، بختیار رحمانی از تراکتورسازی، فرشید باقری از صبا، کاوه رضایی از ذوب آهن و محمدحسین کنعانی زادگان از ملوان در این فصل به استقلال پیوسته اند. این 6 نفر باعث شده اند استقلال دیگر بازیکنی لیگ برتری نتواند جذب کند.
استقلال البته برای جذب پادوانی راه حل ویژه اش را پیدا کرده؛ خروج نام محمدحسین کنعانی زادگان. این مدافع به دلیل پارگی رباط صلیبی اش فعلا باید استراحت کند و منتظر برگشتن دکتر نوروزی از المپیک بماند تا پایش را به تیغ جراحان بسپارد. با این اوضاع، کنعانی زادگان حداقل تا پایان نیم فصل اول و احتمالا تا پایان سال 1395 نمی تواند برای استقلال بازی کند.
 
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-15 18:44:11
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۵
حیف شد یه سولاخ دیگه به تیمشون اضافه می شد
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۳
اقا این طرز مطلب نوشتنه؟ تیتر چه ربطی به متن داشت؟ خودتون جواب خودتونو تو متن میدین؟ اسکلید عایا؟
در ضمن این متن یه خبر کاملن سوخته حساب میشه. گمانه زنی ها شده، بحث و جدل ها شده، و همه میدونن که کنعانی قراره ازلیست بیرون بره تا این بابا بیاد اون وقت شما تازه از غار بیرون اومدید ذوق کنان اینو نوشتید؟؟ چقد کیفیت سایت سقوط کرده.
هنوز که هنوز یکیتون عرضه نداره اون ستون افقی مزخرف که مثلن اعلام نتایجه رو از سایت حذف کنه. یه سری نتایج شونصد سال گذشته رو درهم برهم گذاشتید اون بالا که چی؟؟
Amir
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۶
الان کچل میره پیش وزیر
امید
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۴۰
تیم بزرگ، مربی بزرگ میخواد. مربی که در حد اون تیم باشه. هدف منصوریان در نقل و انتقالات ضربه زدن به پرسپولیس بود نه تقویت تیم خودش. هرکی که اسمش مطرح میشد پرسپولیس روش نظر داره می رفت سراغش. از فرشید باقری، کاوه رضایی، کنعانی را که دزدید، تا حتی آرش افشین را که به عنوان مهاجم چهارم گرفت. مسلم هست همچین آدمی تا پی به اشتباهاتش ببره یکسال طول میکشه
مجید10
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
جک نگو! هنوز مافیای استقلال رو نشناختی؟؟؟ سریع یه تبصره میزارن تو قانون که این بازیکن بتونه بیاد توی تیم دوم پایتخت و پونزدهم جدول!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر