فهرست

سوال روز: منصوریان افشاگری می‌کند؟

آی اسپورت- استقلال نتایج ضعیفی تا هفته چهارم لیگ گرفته است. نتایجی که باعث شد حرف‌ و حدیث‌های در مورد برکناری منصوریان به وجود آید. آن هم برکناری مربی‌ که همچنان از حمایت بی دریغ هواداران استقلال برخوردار است.
پندار توفیقی، عضو هیات مدیره استقلال چند روز پیش پستی در اینستاگرامش منتشر کرد با این مضمون که کسانی که باعث برکناری ناصر حجازی شدند به دنبال زمین زدن منصوریان هستند. اما منظور پندار توفیقی از این افراد چه کسانی است؟
در ابتدا تصور می‌شد منظور توفیقی اعضای سابق هیات مدیره استقلال باشد اما کاظم اولیایی، عضو هیات مدیره استقلال در آخرین اظهارتش گفت منظور توفیقی اعضای هیات مدیره سابق استقلال نبوده است چرا که ما موضع کاملا حمایتی از منصوریان داریم. اولیایی همچنین گفته است منظور توفیقی فردی با نفوذ در باشگاه استقلال و همینطور یکی از بازیکنان سابق و محبوب استقلالی‌ها است. با کدهای که اولیایی از این اشخاص داده است به راحتی می‌توان فهمید منظور توفیقی چه کسی است.
علیرضا منصوریان در اولین نشست خبری که به عنوان سرمربی استقلال در جمع اصحاب رسانه‌ها داشت به هواداران وعده داد که  هر کسی که جلوی استقلال سنگ اندازی کند بدون واهمه به هواداران معرفی می‌کند و قرار نیست مثل پرویز مظلومی بعد از تمام شدن دوران کاری‌اش در استقلال از دست‌های پشت پرده بگوید. با توجه به حرف و حدیث‌های زیادی که این چند روز به وجود آمده آیا منصوریان به وعده‌اش عمل می‌کند که بالاخره از این دست‌های پشت پرده رونمایی کند یا این که او هم سیاست سکوت را در پیش می‌گیرد.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-15 19:18:07
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
بابا این کچل چیو میخواد افشا کنه؟ سنگ اندازی از طرف کی؟ چه سنگ اندلزی ماهرتر از خودش که با ترکیب غلط، تمرین اشتباه، تاکتیک افتضاح تیمو به گند کشیده.
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۲
فضای فرشینگ
سامان پرسپولیسی
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۵۲
آقا زمین زدن کجا بود؟؟؟ تیم که تیم نیست بلد نیست بازی کنه زمین زدن نمیخواد خودش زمین خورده همینجوری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر