فهرست
گزارش روز : هت تریک شدن بارسا پس از 11 سال
گزارش روز : هت تریک شدن بارسا پس از 11 سال

گزارش روز : هت تریک شدن بارسا پس از 11 سال

آی اسپورت -  به جرات می توان گفت که بارسلونا پس از روزهای سیاه سال 2003 ، بدترین دوران خود در قرن 21 را سپری می کند. شب گذشته بارسلونا با قبول شکست 2-1 در فینال جام حذفی مقابل رئال مادرید ، سومین شکست متوالی خود ، آن هم در عرض 8 روز را متحمل شد.« بارسلونا هفته گذشته و در مقابل اتلتیکو در لیگ قهرمانان با قبول شکست 1-0 از گردونه رقابت ها خارج شده بود. شنبه نیز آبی و اناری ها در مقابل گرانادا در لالیگا شکست خورده و با این باخت شانس خود برای قهرمانی در لالیگا را به میزان زیادی کاهش دادند.شب گذشته نیز سومین باخت متوالی ، در فینال کوپا دل ری نصیبشان شد »


« از زمان روی کار آمدن فرانک رایکارد ، بارسلونا چنین توالی منفی و فاجعه باری را به یاد نمی آورد. به سال 2003 برمی گردیم و به زمان " لوئیس فن خال "  هلندی که دومین دوره مربیگری خود در بارسلونا را آغاز کرده بود. در آن سال ، بارسلونا که روزهای اسف باری را پشت سر می گذاشت در لالیگا سه شکست متوالی را تجربه کرد »foton« اولی در خانه و در مقابل والنسیای قدرتمند آن روزها و با نتیجه 2-4 بود. دومین شکست متوالی بارسا در برابر سلتا ویگو و در ورزشگاه بالائیدوس رخ داد . سلتا آن بازی را با نتیجه 2-0 به سود خود خاتمه داد. یکی از دو گل سلتا را " سیلوینیو " که بعد ها به بارسلونا آمد به ثمر رسانده بود. با این دو شکست ، دوره دوم حضور لوئیس فن خال نیز در بارسا به اتمام رسید و  " تونی دلاکروس " برای یک بازی جانشین وی شد ، که آن بازی هم در مقابل اتلتیکوی لوئیس آراگونس و در استادیوم کالدرون بود . بارسا سومین شکست متوالی خود را با پذیرش سه گل از روخی بلانکوس ها پذیرا شد »


بارسا آن فصل کابوس بار را که با قهرمانی رئال به اتمام رسید ، با مربیگری رادومیر آنتیچ به پایان رساند. بدین ترتیب بارسلونا شب گذشته ، با رکورد منفی خود در سال 2003 برابری کرد.

As

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-17 16:55:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر