فهرست

امیدواری لوزانو به شکست ایتالیا؛ شاید بازی سال ایران باشد!

آی اسپورت- صحبت‌های رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران، بعدئ از شکست سنگین تیم ملی و قطعی شدن دیدار با تیم ملی ایتالیا را می‌خوانید:

** هر سه ست با اشتباهات زیاد شروع کردیم و این بازی را سخت کرد. هم ست اول و هم ست دوم تقاضای وقت استراحت کردم تا این موضوع را یادآوری کنم که اشتباهات بازیکنان زیاد است.** با توپ‌گیری و دفاع روی تور تلاش کردیم عقب‌افتادگی را جبران کنیم. روسیه هم خوب بازی کرد و آنها تاکتیک بالایی دارند بنابراین اگر مقابل چنین تیمی عقب بیفتیم جبران سخت است. به هرحال این بازی تمام شده است و امیدوارم از آن برای بازی با ایتالیا استقاده کنیم.

** ایتالیا تیم خوبی است و تجربه زیادی در بازی‌های بین المللی دارد. اگر صد درصد توان‌مان را ارائه کنیم و ایتالیا تحت فشار قرار بگیرد شاید نتواند بازی خود را ارائه دهد و احتمال صعود ما وجود خواهد داشت. امیدوارم این دیدار، بازی سال ایران باشد!

** ما احتیاج داریم از افراد دیگری هم استفاده کنیم تا در شرایط بازی قرار بگیرند. تیم ما دوازده نفره است و ما باید از دیگر بازیکنان هم استفاده کنیم و ببینیم کدام یک می‌توانند کمک کنند. ممکن است افرادی که در شرایط المپیک نیستند این موضوع را درک نکنند.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-15 23:44:00
نظر دهید
۱ نظر
sia
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۰
مربی در حد تیم ملی نیست، از بازیکنای دعوتی بگیر تا تعویض های اشتباه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر