فهرست
گزارش روز : واکنش رسانه های جهانی به قهرمانی رئال مادرید
گزارش روز : واکنش رسانه های جهانی به قهرمانی رئال مادرید

گزارش روز : واکنش رسانه های جهانی به قهرمانی رئال مادرید

آی اسپورت - پیروزی شب گذشته رئال مادرید در مقابل بارسلونا که قهرمانی کوپا دل ری را برای این تیم به ارمغان آورد ، واکنش های وسیعی در سطح مطبوعات جهان داشت . در زیر نگاهی داریم به این موضوع :

اسپورت کاتالونیا :

این دوره بارسا تمام شد . باید منتظر ظهور عصری دیگر باشیم. مادرید یک بارسای غمگین را شکست داد.بارسا برای لحظاتی پس از زدن گل تساوی رویای زدن گل دوم و فتح جام را زنده کرد ، اما گرت بیل با گل استثنایی خود این رویا را دفن کرد. شکست تلخی بود و کوپا دل ری ، رنگش سفید بود.La Prensa, unánime: "El Madrid entierra a un Barça triste"


موندو دپورتیوو : 

یک جام بی نهایت تلخ . بارسا بازی را به تیم برتر میدان واگذار کرد ، هر چند که شایسته شکست نبود. بارترا گلی زد که هیجان را به بازی برگرداند اما نیمار توپی را به تیر زد که ناامیدی را به دنبال داشت.

ال پائیس :

نگویید گرت بیل ؛ بگویید " گرت بولت " ! که اشاره دارد به استارت انفجاری 60 متری گرت بیل در دقایق پایانی دیدار که با نابود کردن دفاع و دروازه بان بارسا گل قهرمانی رئال را بدنبال داشت. (مقایسه سرعت دویدن گرت بیل با یوسین بولت ؛ سریعترین دونده جهان )

گاردین انگلستان :

گرت بیل با کورس فرازمینی خود  ، بارسا را پشت سر گذاشت و جام را به مادرید برد. قطار سریع السیر کاردیف ساعت 23.12 وارد والنسیا شد و با جام به مادرید بازگشت.

گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا :

آنچلوتی هم اکنون پادشاه اسپانیاست. جام پادشاهی اسپانیا با هنرنمایی استادانه گرت بیل به نفع رئال به اتمام رسید. این اولین جام آنچلوتی با رئال است.

اکیپ فرانسه :

امضای نهایی پای برد را گرت بیل زد.بیل در دقیقه 85 جام را به مادرید برد. این فینال نشان داد که گرت بیل چه کیفیتی دارد. نیمار بدشانس بود که دقیقه آخر توپ را به تیر زد و کاسیاس در بازگشت ، دروازه کهکشانی ها را نجات داد.

بیلد آلمان :

بیل ؛ مادرید را بسوی جام شوت کرد. این بازیکن ولزی اندکی قبل از اتمام بازی گل تعیین کننده را زد. بیل در نبود رونالدو درخشید و نگذاشت جای خالی او حس شود. آنچلوتی ریسک نکرد و رونالدو را برای بازی با بایرن حفظ کرد.

Ole آرژانتین

نام پادشاه اسپانیا ؛ رئال مادرید است .با گلهای دی ماریا و گرت بیل ، رئال 2-1 بارسا را شکست داد. تیم خراردو مارتینو ضعیف ظاهر شد. مسی و ماسکرانو هم دور از انتظار بودند.

گلوب اسپورت برزیل :

آبشار بیل ! در غیاب رونالدو این ولزی درخشید و رئال را قهرمان کرد. کهکشانی ها ، مسی و نیمار را محو کرده و دفاع بارسا را بارها آزار دادند. عصر بارسا به اتمام رسید.

Uol برزیل :

مسی و نیمار محو شده بودند. رئال مادرید قهرمان کوپا شد ، آن هم بدون رونالدو. بارسا بسیار بد و ضعیف ظاهر شد.

Lance برزیل :

نیمار به تیر زد ، گرت بیل به تور ! رئال فاتح جام حذفی شد. گرت بیل دفاع بارسا را ویران کرد و اولین جام فصل را به مادرید برد. این نتیجه ، جهنم را در بارسا سوزان تر کرد.


رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-17 18:46:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر