فهرست

اتفاق تکراری در ریو: اخلاقی هم خداحافظی کرد

آی اسپورت - مهم ترین نکته فرنگی کاران ایران تا اینجای المپیک، علاقه آنها به خداحافظی از دنیای ورزش حرفه ای است. بعد از حمید سوریان و سعید عبدولی که حداقل در ظاهر اعلام کرده اند دیگر کشتی نخواهند گرت نوبت به حیبب الله اخلاقی رسیده که قید کشتی گرفتن را بزند. به نوشته خبرآنلاین، حبیب اخلاقی پس از حذف از المپیک در جمع خبرنگاران گفت:«شرمنده مردم شدم، اما زحمت خودم را کشیدم.متأسفانه داوران نوبتی امتیاز و اخطار می‌دهند و تنها در کشتی‌های ایرانی‌ها این اتفاق می‌افتد تا ما پیروز نشویم.» اخلاقی این را گفت و ادامه داد:«در کشتی مقابل آذربایجان هم قصد داشتند من را بازنده کنند، اما من کشتی‌گیر را بیرون بردم تا توانستم امتیاز گرفته و برنده شوم.»
او در پاسخ به این سؤال که چرا از دنیای کشتی خداحافظی کرد، گفت:« از قبل هم گفته بودم که بعد از المپیک می‌روم و دیگر دلیلی ندارد بمانم.دوست داشتم مدال المپیک را هم کسب کنم، اما نشد. من برای رسیدن به مدال المپیک سال‌ها زحمت کشیدم. شرمنده مردم و کادرفنی شدم، اما اصلا کم نگذاشتم.»


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-16 07:20:17
نظر دهید

۱ نظر
مهرداد خ
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۴
ما ایرانیها مثل اینکه عادت کردیم که باختامونو رو گردن نگیریم و بندازیم گردن عوامل خارجی مثل داور و سالن و برگزارکندده دختری که از جلوم رد شد و شلوارک داشت حواسم پرت شد!
خوب ورزش و رقابتش هم برد داره هم باخت. ببرید خوشحال میشیم و اگه تلاش کره باشید و ببازید هم بازم خوشحال میشیم. پس چه کاریه همه چیرو بندازیم گردن بقیه.
متاسفانه این مسئله تو سیاست هم بسیار بسیار هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر