فهرست

پیشنهاد طاهری به استقلال: استفاده از مربی اوکراینی

آی اسپورت - از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به جهانیان رئیس هیات مدیره استقلال پیشنهاد مربی اوکراینی داده است. برای منصوریان که نتوانسته تاکنون در استقلال موفق باشد و حتی شیوه بازی کردن شاگردانش جای دفاعی برای این مربی نگذاشته انتشار این اخبار می‌تواند زنگ خطر باشد. این اخبار حتی اگر رنگ واقعیت به خود نگیرد ولی از نظر روحی بار منفی برای منصوریان دارد. این روزها گفته می‌شود آخرین مهلت منصوریان برای ابراز توانایی‌های فنی خود بازی شهرآورد است. همان بازی که از هرحیث برای مدیران و هواداران استقلال بازی بزرگ و حساسی است. منصوریان می‌داند هفته ششم هفته سرنوشت او است و در صورت نتیجه نگرفتن باید با سکوهای رویایی خداحافظی کند و شاید هم مدیرانی که صندلی ریاست خود را بیش از هرچیزی دوست دارند جانشین او را از قبل تعیین کرده باشند.
اما اینکه مدیرعامل باشگاه رقیب به رییس هیات مدیره استقلال مربی پیشنهاد کند، از عجایب است. پیش‌تر هم این خبر پیچیده بود که عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اصرار داشت که قنبرزاده مدیرعامل استقلال شود. این پیشنهادها و اصرارها خارج‌ از عرف فوتبال است و قابل درک نیست که در استقلال چه می‌گذرد.


منبع: ایران ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-16 08:18:31
نظر دهید

۲ نظر
برزو
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۹
اصلا چرا باید یه لنگی تو امور استقلال دخالت کنه؟ مگه استقلال خودش هیئت مدیره نداره؟ یه سال پرسپولیس دوم شد حالا هر اوشکولی فک کرده مدیره اونجا! اخه لنگ چی هست که کسی بخواد ازش الگوبرداری کنه یا کسی از باشگاه لنگ بخواد به استقلال راهکار بده؟ جمع کنید کاسه کوزه رو! // اقای طاهری هم بهتره بره طلب یک و نیم میلیون یورویی ژوزه رو تسویه کنه تا با کسر امتیاز مواجه نشه./ علیرغم میل باطنی اردیبهشت 96 اقای روحانی رو به همراه همین وزیر ورزش با هم بازنشسته میکنیم.
علی کچـــل
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۴
از حاشیه های کیسه هم حتی برای پرسپولیس حاشیه می سازند ...
عجیب است ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر