فهرست
روده: گواردیولا پشت انتقال من به بایرن مونیخ بود
روده: گواردیولا پشت انتقال من به بایرن مونیخ بود

روده: گواردیولا پشت انتقال من به بایرن مونیخ بود

آی اسپورت- سباستین روده، ستاره جوان خط میانی آینتراخت فرانکفورت، که از فصل آینده پیراهن بایرن را به تن می کند، اعلام کرد که با نظر مستقیم گواردیولا راهی مونیخ شده است.

 

روده در این مورد به بیلد می گوید:" من بدون شک مطمئن هستم که مربی تیم پشت این انتقال بوده است." این هافبک 23 ساله که از ناحیه زانو مصدوم است و چند هفته ای را دور از میادین بوده هنوز از اینکه بتواند در تمرینات پیش از فصل بایرن شرکت کند مطمئن نیست.

 

" در پایان لیگ هیچ تضمینی وجود ندارد که من برای حضور در تمرینات بهبودی لازم را بدست آورده باشم. اما این یک انگیزه برای من و هر کس دیگری است که بتواند توانایی های خود را در بایرن نشان دهد.

 

 من هنوز هم برای فرانکفورت به عنوان یک باشگاه کوچکتر احترام قائلم من هنوز بازیکن ملی نیستم و بسیاری معتقد هستند که فقط بازیکنان حرفه ای می توانند در بایرن موفق باشند اما من این را ثابت خواهم کرد که می توانم با بازیکنان دیگر برای رسیدن به ترکیب رقابت کنم."

 

او کمی هم از مدیران فرانکفورت دلگیر است و می گوید:" این بسیار خوب است که مدیران فرانکفورت بخواهند من را اینجا نگاه دارند اما بیان برخی اظهارات غیر ضروری است وقتی شما از باشگاهی مانند بایرن پیشنهاد دارید آیا می توان در مقابل این پیشنهاد پاسخ منفی داد؟."

     
آی اسپورت
2014-04-17 17:31:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر