فهرست

پیشنهاد مستقیم پرز به فابرگاس؛ به مادرید بیا

آی اسپورت - نشریه آس اسپانیا با استناد به گزارش برخی از رسانه‌های انگلیسی درباره وضعیت سسک فابرگاس، از احتمال بازگشت وی به اسپانیا خبر داده است، البته نه برای بازی در تیم پیشین خود، بارسلونا بلکه برای پیوستن به رقیب دیرینه آن، رئال مادرید.
 
این‌طور که به‌نظر می‌رسد آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی آنقدرها روی هافبک اسپانیایی تیمش حساب نمی‌کند و این موضوع را با حتی یک دقیقه میدان ندادن به وی در بازی خانگی شب گذشته (دوشنبه) برابر وستهام در هفته اول لیگ برتر نشان داد. همین موضوع سبب شده است که برخی رسانه‌ها شروع به گمانه‌زنی درباره آینده بازیکن پیشین بارسلونا کنند. در این بین برخی از آنها حتی مدعی شده‌اند که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید حتی به‌صورت مستقیم با خود فابرگاس صحبت کرده و به او پیشنهاد بازی در سانتیاگوبرنابئو را داده است.
 
کونته پس از بازی تیمش برابر وستهام ادعا کرد که برای نیمکت‌نشین کردن فابرگاس دلایلی دارد، اما آن دلایل را نگفت. با اینکه او گفت احتمال دارد در بازی‌های بعدی از فابرگاس استفاده کند و با او هیچ مشکلی ندارد، آینده این هافبک اسپانیایی همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
 
فابرگاس یکی از بازیکنانی است که از قدیم محبوب فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید بوده است. پرس در تابستان سال‌های 2009 و 2010 تلاش کرد که فابرگاس را به خدمت بگیرد، ولی کاپیتان پیشین آرسنال سال 2011 ترجیح داد که به تیم دوران نوجوانی‌اش یعنی بارسلونا برگردد. حالا اما فرصت دیگری پیش آمده است که پرس باز هم برای رسیدن به فابرگاس تلاش کند و گفته می‌شود که او حاضر است برای خرید فابرگاس رقمی بین 20 تا 25 میلیون یورو بپردازد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-16 09:39:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر