فهرست

روشن: منصوریان؟ از فرگوسن هم کاری برنمی‌آید

آی اسپورت - حسن روشن مدت کوتاهی در آکادمی استقلال مشغول به کار بود. اما با اتفاقاتی که رخ داد از آکادمی رفت. حالا او شایعه بازگشتش به آکادمی را تکذیب کرده اما گفته هرکاری از دستش بربیاید برای استقلال می‌کند.

روشن درباره وضعیت علیرضا منصوریان در استقلاال می‌گوید:« تعطیلات برای استقلال بسیار خوب است. اما با اوضاع آشفته‌ای که در باشگاه استقلال وجود دارد بعید می‌دانم این اتفاق بیفتد. منصوریان مربی خوبی است و من او را قبول دارم اما وضعیت باشگاه این قدر بد است که ترکشش تنها به تیم می‌خورد. باید در باشگاه صداقت باشد. اینکه بروی و یواشکی با فتح‌الله‌زاده یا نظری یا هرکسی دیگر صحبت کنی کاری را درست نمی‌کند. هیات مدیره و مدیرعامل با هم مشکل داشتند. با این وضعیت منصوریان که سهل است، فرگوسن هم نمی‌تواند استقلال را به موفقیت برساند. فقط در حال حاضر دلم برای منصوریان می‌سوزد. بیچاره او که قربانی آشفته بازار استقلال شده است. امیدوارم باشگاه استقلال به ساحل آرامش برسد تا هواداران این قدر غصه نخورند.

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-16 10:03:29
نظر دهید

۴ نظر
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۷
تو خفه شو، حجازی، کریمی پور حیدری، مظلومی، قلعه نوعی، کخ، حالا منصوریان!!
آقا شما میشه نظر ندی آقای روشن
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۹
دردو بلات بخوره تو سر سامره بی شخصیت
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
اشفته بازار؟؟
بابا این هییت مدیره که بیشترین هزینه ها رو کرد. گرونترین بعزیکنا رو گرفت. بشکه و هلی و کوفت و زهرمارم اماده کرد.
دیگه چی میخواین؟؟؟
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
دقیقا درست میکه متاسفانه آرامش تو باشگاه نیست و تا نباشه تیم به هیچ جا نمیرسه ربطی هم به مربی و کادر فنی نداره به اون صورت... موفقیت هم بیاریم مقطئیه و دوباره اوضاع به هم میریزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر