فهرست

¼ نهایی والیبال المپیک؛ ایران – ایتالیا 1:30 بامداد پنج شنبه

آی اسپورت - قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال بازی‌های المپیک 2016 ریو برگزار شد و تیم‌های دوم و سوم دو گروه حریفان خود را شناختند. بر اساس برنامه اعلام شده از سوی ستاد برگزاری مسابقات، تیم‌های اول دو گروه مرحله مقدماتی، در مرحله یک چهارم نهایی با تیم‌های چهارم گروه مقابل روبه‌رو می‌شوند، اما برنامه مسابقات تیم‌های دوم و سوم دو گروه بر اساس قرعه‌کشی مشخص شد.
 
به این ترتیب ایران به‌عنوان تیم چهارم گروه B در این مرحله با ایتالیا بازی می‌کند و آرژانتین که در رده نخست گروه B ایستاد، در مرحله بعد با برزیل روبه‌رو می‌شود. بر اساس قرعه‌کشی که در پایان مرحله مقدماتی این رقابت‌ها برگزار شد، کانادا تیم دوم گروه A با روسیه و لهستان تیم دوم گروه B با آمریکا مسابقه می‌دهند. مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال مردان بازی‌های المپیک چهارشنبه 27 مرداد و بامداد پنجشنبه 28 مرداد برگزار می‌شود.
 
برنامه مسابقات این مرحله به وقت تهران:
چهارشنبه - 27 مرداد ساعت 17:30؛ روسیه - کانادا ساعت 21:30؛ آمریکا - لهستان
پنجشنبه - 28 مرداد ساعت 1:30؛ ایران - ایتالیا ساعت 5:45؛ برزیل - آرژانتین
 
تیم ملی ایران در صورت پیروزی مقابل ایتالیا، در مرحله نیمه نهایی با برنده مسابقه تیم‌های آمریکا و لهستان روبه‌رو شود. در برنامه اولیه زمان دیدار ایران - ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی المپیک ساعت 17:30 روز چهارشنبه اعلام شده بود که با برنامه جدید این دیدار ساعت 1:30 بامداد روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-16 11:43:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر