فهرست

یاریار: بازیکنان انتخاب نکونام بودند؛ بازی لغو نمی‌شود

آی اسپورت – حسین یاریار مدیرعامل باشگاه هنرمندان خبر لغو بازی خداحافظی جواد نکونام را تکذیب کرد. یاریار در این باره با کاپ صحبت کرده و توضیحاتی داده است:
 
*من از این موضوع کاملا بی خبر هستم. ما برنامه ریزی‌های لازم را برای این بازی انجام دادیم. همان روز اول که بحث برگزاری این مسابقه قطعی شد با نکونام نشستیم و لیستی را نهایی کردیم. اصلا قرار نبود این لیست به بیرون درز کند اما این اتفاق رخ داده و برخی هم با شیطنت‌هایی که انجام دادند در این لیست دست بردند. البته من هنوز با نکونام صحبت نکردم و نمی‌دانم که واقعا نظر او چیست. با این حال ما برای انتخاب اسامی بازیکنان دست نکونام را کاملا باز گذاشتیم. هیچ دخالتی در انتخاب بازیکنان نداشتیم و نمی‌دانم این بحث‌ها از کجا به وجود آمده است. ما از ستارگان لالیگا دعوت کردیم به ایران بیایند و آنها نیز تا چند روز آینده وارد تهران می‌شوند. اگر برخی شیطنت نکنند مطمئن باشید که نکونام هم در این بازی حاضر می‌شود و مشکلی وجود نخواهد داشت.
 
*درباره انتقادات برخی افراد همچون خداداد عزیزی و مهدی هاشمی نسب مبنی بر اینکه از دیدار ستارگان سال گذشته مبلغ زیادی به جیب مسئولان برگزاری این مسابقه رفته و 500 میلیون ناپدید شده باید بگویم بگذارید بگویند. اگر کسی از وضعیت زندگی من خبر داشته باشد متوجه می‌شود که این وصله‌ها به من نمی‌چسبد. من در یک خانه اجاره‌ای زندگی می‌کنم و ماشین هم زیر پایم نیست. هدف ما مطرح کردن نام ایران در بخش بین‌المللی است و هیچ هدف دیگری را دنبال نمی‌کنیم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-16 12:50:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر