فهرست

پروین تهدید کرد: به زودی همه چیز را خواهم گفت

آی‌اسپورت- علی پروین در خصوص برگزاری بازی خداحافظی برای جواد نکونام گفت: من نمی‌دانم پشت پرده برگزاری این بازی ها چیست اما چیزی که می‌دانم این است که نکونام بازیکن کوچکی نبوده که بخواهند به او بی‌احترامی کنند. او رکوردشکن فوتبال ایران است که کاپیتان تیم ملی هم بوده است. اما یکسری از افراد از نام او سوءاستفاده می‌کنند. بار قبل که این بازی انجام شد من خواستار این بودم که مسائل مالی به صورت شفاف اعلام شود و الان هم همین را می‌گویم. باید پشت پرده افرادی که بازیکنان را می‌آورند و بازی را برگزار می‌کنند مشخص شود مطمئن باشید در یک مصاحبه کامل همه چیز را در این خصوص خواهم گفت تا مردم بدانند اصل ماجرا چیست.

باید نهادهای نظارتی دقت نظر بیشتری روی این مسائل داشته باشند و از آنها می‌خواهم به این بازی ورود کنند باید همه چیز در مورد این بازی شفاف اعلام شود تا با آبروی جواد نکونام بازی نشود. بار قبل که این تیم به ایران آمد خواهان این شدم که ریز مسائل مالی اعلام شود و از طرفی باید مشخص شود که این افراد صلاحیت برگزاری بازی را دارند یا نه.
 کدخبر:9412
  ۶  
آی اسپورت
2016-08-16 13:25:24
نظر دهید

۶ نظر
تادئو جات گرفته
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۶
خودش نیست همه چی رو میگه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۳
تادئو جوون عشقه
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۳
تادئو جوون عشقه
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۳
تادئو جوون عشقه
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۳
تادئو جوون عشقه
ع ع ب
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
شما اول گندکاری مالی و بدهی های میلیاردی آقا پسرت رو تو یه مصاحبه مشخص کن بعد وارد مسائل دیگه شو !! شده داستان رحیمی که رییس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی دولت پاکدستان بود و بعد خودش به جرم فساد اقتصادی افتاد زندان !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر