فهرست

جدول آماری / طارمی همچنان رکورددار: هر 9 دقیقه یک موقعیت!

آی اسپورت - مهدی طارمی، همچنان عجیب‌ترین مهاجم لیگ برتر است. فصل پیش او بارها و بارها موقعیت‌های بزرگ گلزنی را از دست داد اما آنقدر در موقعیت قرار گرفت که آخر فصل، جایزه آقای گل لیگ برتر را بدست آورد. پرسپولیس هم در بازی‌هایی که طارمی را نداشت کمتر از همیشه صاحب موقعیت می‌شد.

این فصل با تغییر سبک بازی پرسپولیس، به نظر می‌رسید تاثیر طارمی روی موقعیت سازی آن‌ها کمتر شود، اما دقایق کوتاه حضور طارمی نشان داد هنوز هم سرخپوشان در خط حمله با و بدون حضور او، دو تیم متفاوت هستند. طارمی در سه بازی از 4 بازی قبلی پرسپولیس روی نیمکت نشست اما با این وجود، این فصل هم با اختلاف فاحشی بیشتر از دیگر بازیکنان تیمش صاحب موقعیت‌های گلزنی شده و از 15 موقعیتش، فقط توانسته یکی را گل کند!

در بازی پرسپولیس و گسترش فولاد، طارمی به عنوان بازیکن ذخیره به زمین رفت اما در همین دقایق کوتاه، 3 بار صاحب موقعیت شد و بیشتر از تمام بازیکنان تیمش در طول 90 دقیقه دروازه خسوس را تهدید کرد. تعداد موقعیت‌های او در حضور 64 دقیقه‌ای مقابل صبا، 8 فرصت گلزنی بودند. طارمی هنوز راه استفاده درست از موقعیت‌هایش را بلد نیست، اما هیچ بازیکنی در ایران به اندازه او نمی‌تواند موقعیت گلزنی ایجاد کند.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-16 16:10:40
نظر دهید

۴ نظر
رضتا
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۴۲
پرسپولیسی ام ولی خدایی بازیکن نیس این طارمی
خدا شاهده تیمی غیر از پرسپولیس بره تو یه فصل بیشتر از 3 گل نمیزنه مگه اینه بره بارسا خخخخ
ده تا ده تا موقعیت خراب میکنه خیره سرش میخواست بره اروپا خخ این بره اروپا .اروپا کجا بره اگه درخت جاش بود توپ های بیشتری گل میشد
برنمیگشت بهتر بود
کیان
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
به نظر من طارمی بازیکن خوبیه ولی مهاجم خوبی نیست
کیان
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
به نظر من طارمی بازیکن خوبیه ولی مهاجم خوبی نیست
ششتقلالی بیچاره
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۷
رضتا پرسپولیسی هستی اما طارمی رو مسخره می کنی؟!! گوش دراز خودتی :))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر