فهرست
یک پای گرت بیل در بهشت / مادرید فریاد می زد : Gareth, we love you
یک پای گرت بیل در بهشت / مادرید فریاد می زد : Gareth, we love you

یک پای گرت بیل در بهشت / مادرید فریاد می زد : Gareth, we love you

آی اسپورت - گل گرت بیل ، رود خروشان مادریدی ها را به سمت میدان سیبلس سرازیر کرد. کورس و گل تاریخی گرت بیل باعث شد که مادریدی ها پس از دو سال ، بار دیگر در این میدان جمع شوند. بلافاصله پس از سوت پایان بازی همه از یکدیگر می پرسیدند که قهرمان ها کی وارد مادرید می شوند ؟


لحظه به لحظه بر تعداد جمعیت افزوده می شد و در حالیکه بازیکنان رئال در حال ترک فرودگاه مانیسس والنسیا بودند ظرفیت این میدان در حال تکمیل شدن بود. هزاران هوادار رئال در حالی که از شدت خوشحالی از خود بی خود شده بودند در میدان می رقصیدند و سرود قهرمانی می خواندند . شعار ها بر علیه بارسا نیز بصورت مرتب سر داده می شد. یک بلندگوی غول پیکر نیز در میدان نصب شده بود که آهنگ های حماسی رئال از آن پخش می شد و جمعیت را به وجد آورده بود. 


ساعت 4 صبح بود که لحظه موعود فرا رسید و اتوبوس حامل قهرمانان رئال وارد میدان سیبلس شد. در این لحظه تمام جمعیت فریاد می زد : “¡Sí, sí, sí, la Copa ya está aquí” ( بله بله بله جام اینجاست ) و در ادامه شدت شعارها بر علیه بارسا بیشتر شد. به محض مشاهده ایکر که جام را در دست داشت همه هواداران یکصدا نام او را صدا زدند.

اما کسی که بیشتر از همه در شب گذشته مورد استقبال گرفت کسی نبود جز گرت بیل . هواداران به محض دیدن گرت بر روی اتوبوس افتخار ، با فریاد های کر کننده خود شعار می دادند : “Gareth, we love you!”. این شعار بارها و بارها در سیبلس تکرار شد. خوشحالی جمعیت در لحظه ای که ایکر ، پرچم رئال را به دور الهه لادیوسا می بست به اوج خود رسید.


شب گذشته یک شب فراموش نشدنی دیگر در تاریخ رئال مادرید بود. شبی که بدون شک لرزه بر اندام بایرنی ها و اتلتیکویی ها انداخت. پیش به سوی دو جام دیگر و دو جشن دیگر در سیبلس.


منبع : As

     
آی اسپورت
2014-04-17 19:01:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر