فهرست
شایعه مهم : فرکی می رود یحیی می آید
شایعه مهم : فرکی می رود یحیی می آید

شایعه مهم : فرکی می رود یحیی می آید


آی اسپورت- با افتخاراتی که حسین فرکی برای فولاد خوزستان به دست آورد، مطمئنا این باشگاه خوزستانی تمام تلاشش را می‌کند که فرکی را از دست ندهد. مربی موفق و با اخلاقی که الان داشتنش، آرزوی هر تیمی و البته هوادارانش شده اما باشگاه فولاد خوزستان که شناخت خوبی نسبت به این مربی دارد، بدون شک دست به هر کاری می‌زند که او را از دست ندهد. 
 
به گزارش آی اسپورت و به نقل از ایران ورزشی  از آن طرف هم به نظر می‌رسد حسین فرکی بی‌میل به ماندن نیست و خودش هم تمایل دارد در فولاد خوزستان بماند، مگر اینکه برای سرمربیگری تیم ملی پیشنهاد داشته باشد چرا که الان فولاد نه تنها یکی از با امکانات‌ترین تیم‌های لیگ به حساب می‌آید، بلکه به لحاظ بی‌حاشیه بودن در صدر تیم‌های لیگ برتری قرار دارد و بهترین جا برای مربیانی است که به مسائل اخلاقی توجه ویژه‌ای دارند. پس تا این جای کار همه چیز حل است و خیلی‌ها معتقدند اگر حسین فرکی سرمربی تیم ملی نشود، بدون شک در فولاد می‌ماند اما علاوه بر این مسائل و توافقاتی که لازم است حاصل شود، یک مشکل اساسی وجود دارد و آن هم پاهای مصدوم فرکی است. پاهایی که این روزها می‌لنگد اما با درد ادامه می‌دهد تا فولاد به یک افتخار دیگر برسد. یک افتخار آسیایی که پیش از این سابقه نداشته.

به همین دلیل باشگاه فولاد با وجود اینکه دوست ندارد تحت هیچ شرایطی حسین فرکی را از دست بدهد اما نمی‌خواهد به این مربی با اخلاق و با شخصیت فشار بیاورد که دچار مشکل حادتری نشود. به این ترتیب همه چیز را به خود حسین فرکی سپردند تا در مورد فصل آینده و اینکه آیا می‌خواهد استراحت کند یا نه، تصمیم بگیرد اما در کنار آن، فولادی‌ها که درصد کمی احتمال می‌دهند فرکی شاید به خاطر سلامتی‌اش و پیگیری کارهای درمانی پایش، اهواز را ترک کند، به دنبال گزینه‌ای هستند که بتواند تا حدود زیادی جای فرکی را پر کند. یک گزینه کم حاشیه و البته موفق که بتواند موفقیت‌های حسین فرکی را ادامه دهد و در آسیا تیم را به سرانجام برساند. در این میان ظاهرا مجموعه فولاد به این نتیجه رسیدند که یحیی گل‌محمدی شاید بهترین گزینه باشد. همان مربی جوان و البته کم حاشیه‌ای که توانست نفت تهران را به‌عنوان یک مدعی جدی قهرمانی معرفی کند و در نهایت به مقام سومی و حضور در آسیا برساند. به همین دلیل هم فولادی‌ها که فکر می‌کنند می‌توانند نظر گل‌محمدی را جلب کنند، منتظر نظر حسین فرکی ماندند تا جواب نهایی را بدهد.
یعنی در صورتی که فرکی بخواهد بماند، قرارداد جدیدی با او امضا می‌شود که شاید این بار مدت قرارداد بیشتر باشد اما اگر سرمربی موفق فولادی‌ها بخواهد فصل آینده را استراحت کند، باشگاه قرمز خوزستانی با یحیی گل‌محمدی قراردادی یکساله می‌بندد تا این مربی تیم را در فصل آینده هدایت کند. ظاهرا یکسری صحبت‌های مقدماتی هم با گل‌محمدی که بازیکن سابق فولاد هم بوده، انجام شده و باید منتظر ماند و دید فرکی چه تصمیمی می‌گیرد. تصمیمی که یک طرف آن می‌تواند کسب افتخار آسیایی باشد. افتخاری که تیم‌های ایرانی سال‌هاست به آن دست پیدا نکردند. پس این مساله هم می‌تواند روی تصمیم فرکی تاثیر بگذارد اما در هر صورت باید منتظر ماند و دید چهارشنبه سوم اردیبهشت که آخرین بازی فولاد در دور مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا است، چه اتفاقی می‌افتد. صعود به‌عنوان تیم صدرنشین فرکی را وسوسه می‌کند که بماند یا اینکه پیگیری کارهای درمانی برایش مهم‌تر است و گل‌محمدی می‌آید تا جای او را بگیرد؟
     
آی اسپورت
2014-04-17 18:53:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر