فهرست
گزارش روز: آمار و ارقام بایرن در بازی شب گذشته؛ شواینی مرد رکورددار بایرن
گزارش روز: آمار و ارقام بایرن در بازی شب گذشته؛ شواینی مرد رکورددار بایرن

گزارش روز: آمار و ارقام بایرن در بازی شب گذشته؛ شواینی مرد رکورددار بایرن

آی اسپورت- بایرنی ها پس از چند هفته ناکامی موفق شدند در دیدار شب گذشته مقابل کایزرسلاترن پیروزی پر گلی را جشن بگیرند تا برای دفاع از عنوان قهرمانی در دی اف بی پوکال راهی المپیک اشتادیون برلین شوند و مقابل بوروسیا دورتموند دیر کلاسیکر دیگری را برگزار کنند

 

نگاهی داشته باشیم به حواشی این دیدار و آمار و ارقامی که بازیکنان بایرن در این دیدار برای خود به ثبت رساندند:

 

مولر آقای گل

 

توماس مولر با گلزنی در دقیقه 50 بازی از روی نقطه ی پنالتی هفتمین گل خود در جام حذفی این فصل را به ثمر رساند تا از روبرتو فیرمینو مهاجم هوفنهایم که در جدول گلزنان 6 گله بود سبقت بگیرد.

 

دوباره و دوباره، آرین روبن

 

آرین روبن ستاره ی بایرن در دیدار شب گذشته بود او ظاهرا در مواجه با مدافعان لاترن کار ساده ای پیش رو داشت. روبن سازنده ی گل های اول و دوم بایرن بود و در گل سوم نیز با حرکت پا به توپ خود مدافعان کایزرسلاترن را مجبور به خطا درون محوطه ی جریمه کرد تا مولر از روی نقطه ی پنالتی گلزنی کند. او در هشت بازی اخیر جام حذفی 7 گل و 7 پاس گل داده است و در مجموع از 17 باری که در جام حذفی آلمان به میدان رفته است آماری فوق العاده را به ثبت رساند در مجموع 13 گل و 9 پاس گل برای ستاره هلندی بایرن.

 

 

شواین اشتایگر مرد رکورددار بایرن

 

باستین شواین اشتایگر رکورددار حضور در دی اف بی پوکال در میان بازیکنان شاغل در بوندس لیگا است او با حضور در بازی شب گذشته چهل و هفتمین بازی خود در جام حذفی آلمان را تجربه کرد تا از این نظر از کلودیو پیزارو هم بازی خود در بایرن که تجربه 46 بازی در دی اف بی پوکال را دارد سبقت بگیرد و به تنهایی در صدر جدول بایستد. البته شواینی برای رسیدن به رکورد اولیور کان راه زیادی پیش رو خواهد داشت. اسطوره ی دروازه بانی مونیخی ها 68 بار در جام حذفی آلمان حاضر بوده و از این حیث رکورددار است.


     
آی اسپورت
2014-04-17 18:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر