فهرست

دعوا بالا گرفت: شکایت سازمان لیگ از پرسپولیس و تراکتور

آی اسپورت - دعوای سازمان لیگ و باشگاه‌های پرطرفدار بر سر سامانه‌های هواداری و تبلیغات محیطی، به شکایت رسمی سازمان لیگ از دو باشگاه پرطرفدار سرخپوش کشید. جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ، امروز برگزار شد و آن‌ها تصمیم گرفتند از دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی بخاطر بحث تبلیغات محیطی شکایت کنند.

غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات گفته مبلغ خسارت مورد نظرشان را، از درآمدهای این دو باشگاه کم خواهند کرد: «اعضای هیأت رئیسه سازمان لیگ ضمن تشکر از خویشتنداری وعملکرد عوامل اجرایی سازمان لیگ در خصوص مسائل پیش روی تبلیغات محیطی زمین مسابقه با توصیه رعایت و اجرای کامل مقررات و با توجه به اثرات ناشی از تخلف انجام شده در دیدار تیم‌های پیروزی – صبای قم  و ماشین سازی- تراکتور سازی تبریز بر پیگیری موضوع از طریق ارکان قضایی فدراسیون فوتبال تاکید و مقرر داشتن خسارات وارده ناشی از عملکرد باشگاه‌های مذکور براساس نظریه کارشناسان دادگستری محاسبه و از در آمد‌های باشگاه‌های پیروزی و تراکتور سازی نزد این سازمان کسر شود. بدیهی است چنانچه باشگاه‌های یاد شده نسبت به تصمیمات سازمان لیگ اعتراضی داشته باشند می‌توانند موارد شکایت را از طریق فدراسیون فوتبال پیگیری کنند.»

سازمان لیگ که درآمد پرسپولیس و تراکتورسازی از تبلیغات و بلیت‌فروشی را در اختیار دارد، قصد دارد خودش از آن‌ها شکایت کند و بعد خسارت مورد نظرش را از پولی که در اختیارشان است، بردارد.

کد خبر: 9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-16 18:49:41
نظر دهید

۳ نظر
علت جریمه تراختور جلوی ماشین سازی این بود همفکری تاج و بهروان اینه
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۶
اقا زمین تراختور مال خودشون دوست دارن بجای تبلیغات تراختور بزارن وسط زمین تبلیغ کنن بکسی چه مربوط هی جریمه میکنن خوبه اما اینجاش بده
adib
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
حق داره سازمان لیگ!!! اینا بخوان جدا شن که حق حسابی گیر دوستان نمیاد.این قراردادها اگه سودی داشته باشه واسه آقایونه نه باشگاها
پدر برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۳
برزو برو دنبال نخود سیاه ما کار داریم :)))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر