فهرست

اختصاصی/علت سکوت بازیکنان ذوب آهن در دعوای یحیی و آذری

آی اسپورت- سکوت، تنها کاری بود که بازیکنان ذوب آهن در قضیه پیش آمده بین یحیی گل محمدی و سعید آذری در پیش گرفتند. وقتی بین مدیرعامل و سرمربی شکرآب شد، هیچ اظهارنظری از بازیکنان ذوب آهن مخابره نشد. آنها می خواستند از گل محمدی پشتیبانی کنند ولی این کارشان باعث می شد رودرروی باشگاه و آذری قرار بگیرند بنابراین کسی چیزی نگفت.
مهدی رجب زاده در گفتگو با هفته نامه «فوتبال ایرانی» درباره آن روزها می گوید:«روزهای سختی را گذراندیم. همه چیز به هم ریخته بود و می دانستیم باید در هفته سوم فولاد را ببریم تا آرامش هم به تیم برگردد. ذوب آهن در همین ابتدای کار با چالشی بزرگ روبرو شد که خدا را شکر تیم را تحت الشعاع خود قرار نداد. ما باید در بازی با فولاد همبستگی خودمان را نشان می دادیم و نمی گذاشتیم تیم چند تکه شود. مجتبی حسینی هم در آن بازی به خوبی از پس هدایت تیم برآمد و خدا را شکر که همه مشکلات و سوءتفاهمات برطرف شد و آرامش به ذوب آهن برگشت».
او البته فاش می کند از بازیکنان خواسته کسی وارد این قصه نشود و عکس العملی به ماجرای پیش آمده نشان ندهد و آنها هم دقیقا چنین کاری کردند:«راستش را بخواهید کار سختی بود بازیکنان را از این اتفاق دور نگه داشتن اما ما باید تلاش می کردیم که نگذاریم مسایل پیش آمده بین مدیریت و کادر فنی به درون تیم کشیده شود. به هر حال یحیی گل‌ محمدی بزرگ تیم است و سعید آذری هم زحمات زیادی برای تیم ما کشیده. من به بازیکنان گفتم که به این قضیه اصلا نباید ورود کنیم و حتی درباره آن حرف بزنیم. چون ورود کردن ما به این موضوع باعث ضرر تیم می ‌شد و اینکه هر اتفاقی که می ‌افتد فقط کار خودتان را انجام دهید. همه تیم دوست داشتیم که گل ‌محمدی برگردد و مشکلات حل شوند. اگر نتیجه نمی ‌گرفتیم ممکن بود اتفاق دیگری بیفتد ولی خدا را شکر این موضوع حل شد».
کاپیتان ذوب آهن از اینکه ماجرای پیس آمده به خوبی و خوشی تمام شد، خوشحال است:« به هر حال از این اتفاقات و حرف و حدیث‌ ها در فوتبال زیاد وجود دارد ولی خدا را شکر تیم ما و مسئولان از این مشکلات خیلی خوب رد شدند و این را به فال نیک می ‌گیریم و امیدواریم اثرات خوبش را در آینده ببینیم. ما سالهاست کنار هم هستیم و حیف است که این مجموعه از هم بپاشد. هم کادر فنی و هم مدیریت برای تیم زحمات زیادی کشیده اند و همه باید کنار هم باشیم تا امسال هم موفقیت را جشن بگیریم».
     
آی اسپورت
2016-08-16 19:08:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر