فهرست

اعتراض «نرم» ایران پوریان به دعوت نشدن/ حقم بود باشم

آی اسپورت- وریا غفوری، دفاع راست ثابت تیم ملی در جام ملتهای آسیا بود. در بازیهای بعدی اما رامین رضاییان جایش را گرفت و وارد ترکیب اصلی تیم ملی شد. پیش از این دو نفر هم خسرو حیدری و پژمان منتظری مردان مدنظر کی روش بودند.
در این 4 هفته سپری شده از لیگ اما، محمد ایران پوریان با فاصله نسبت به بقیه بهترین مدافع راست فوتبال ایران بود. اما در لیست کی روش برای اردوی ایتالیا اثری از نام او نبود تا خیلی ها ایران پوریان را یکی از غایبان اصلی تیم ملی بدانند بخصوص که چند روز قبل، امیر قلعه نویی او را بهترین دفاع راست آسیا نامیده بود.
خود ایران پوریان هم از دعوت نشدنش گله مند است ولی ترجیح می دهد اعتراضش را به صورت علنی جلوه نداده و شانس هایش را برای حضور در اردوهای بعدی زنده نگه دارد. او خوب می داند کوچکترین اعتراضی به کی روش، با توجه به ذهن عجیب و غریب و توهم ساز سرمربی پرتغالی به معنای خداحافظی با تیم ملی است.
ایران پوریان می گوید:«صد درصد انتظار داشتم به تیم ملی دعوت شوم چون فکر می ‌کنم در حال حاضر از بهترین دفاع راست های لیگ هستم و حقم بود که به تیم ملی دعوت شوم. البته بازهم نهایت تلاشم را انجام می ‌دهم که به تیم ملی دعوت شوم و ناامید نخواهم شد. نمی خواهم از خودم تعریف کنم اما وقتی همه کارشناسان از عملکرد من در هفته های اخیر تعریف می کنند حتما خوب بوده ام. امیدوارم در لیست بعدی تیم ملی باشم و سرمربی محترم تیم ملی از من استفاده کند».
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-16 19:11:50
نظر دهید

۲ نظر
بهرام
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۸
واقعا حقشه دعوت شه
-
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۵۵
یاشاسین تراختور کبیر یاشاسین ایرانپوریان. منم دوست دارم دعوت بشه ولی میترسم مصدوم بشه و اونموقع تراختور کبیر ما آسیب میبینه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر