فهرست

دستیار جدید منصوریان جانشین مصطفوی می شود

آی اسپورت- مهمترین خبر این روزهای استقلال، تقویت کادر فنی این تیم است. اعضای هیئت مدیره و سرپرست این باشگاه به همان نتیجه ای رسیده اند که تعداد زیادی از کارشناسان در ابتدای فصل پیش بینی اش را کرده بودند؛ تنها بودن منصوریان در کادر فنی و نبودن یک مغز متفکر در کنار او. در تعطیلات لیگ، منصوریان و افتخاری جلسه ای در این خصوص برگزار کردند. اولین موضوع جلسه، درخواست منصوریان برای جذب پادوانی بود و سپس حرفهای افتخاری به سرمربی تیمش درخصوص تقویت کادر فنی.
تنها نامی که تا به حال برای حضور در کادر فنی مطرح شده، مجید صالح بوده است. مسعود معینی، یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال صالح را به منصوریان پیشنهاد داده است. معینی فصل قبل هم صالح را به مظلومی، «دیکته» کرد. فعلا البته منصوریان زیر بار این درخواست نرفته و معتقد است کادر فنی او نیازی به تغییر و تحول و تقویت ندارد.
در جلسه تمرینی امروز اما یکی از مهمترین اعضای کادر فنی استقلال غایب بود؛ صالح مصطفوی. آنالیزور جوانی که وقتی منصوریان سرمربی تیم امید بود به کادر فنی او اضافه شد و سپس در نفت با او ادامه همکاری داد. مصطفوی یکی از دستیاران منصوریان در این فصل است و رابط کادر فنی با تیم آنالیز. از او به عنوان گزینه اصلی خروج از کادر فنی آبی ها نام برده می شود. بخصوص که امروز هم در تمرین نبود و سپس در اواخر آن با لباس شخصی به کمپ آمد و دقایقی با منصوریان حرف زد.
     
آی اسپورت
2016-08-16 19:51:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر