فهرست

اعتراض شدید هواداران استقلال به جلسات مخفیانه و علی پروین!

آی اسپورت- تمرین امروز استقلال که در کمپ این باشگاه برگزار می‌شد با حاشیه‌های جالبی همراه بود. تعدادی از هواداران این تیم که امروز در تمرینات حاضر بودند با شعارهای خود نسبت به مسائلی پیرامون این تیم اعتراض خود را نشان دادند. هواداران استقلال از ساعت‌ها قبل منتظر پشت درب کمپ تجمع کرده بودند و اجازه ورود نداشتند، اما با دستور علیرضا منصوریان وارد کمپ شدند تا در سکوها بنشینند. هنگامی که هواداران استقلال در سکوها قرار گرفتند، به شدت از منصوریان حمایت کردند. این تعداد که در صفحات مجازی کمپین حمایت از سرمربی استقلال را راه‌اندازی کرده بودند، شعار «همه دنیا بداند، منصوریان محبوب استقلال است»، سر دادند. همچنین یکی از لیدرهای استقلال با صدای بلند به هواداران گفت: «با تشویق منصوریان پاسخی کوبنده به مخالفان او بدهید که شبانه جلسات مخفیانه برگزار می‌کنند تا او را برکنار کنند. منصوریان نیز که بارها به تشویق هواداران واکنش نشان داد و از آنها تشکر کرد. این در حالی است که بازیکنان مورد تشویق قرار نگرفتند.» این تعداد در بین شعارهای خود علیه علی پروین پیشکسوت پرسپولیس نیز شعار سر دادند! هواداران استقلال در حاشیه تمرین علیه یکی از نشریات ورزشی هم شعار سر دادند و به شدت این رسانه را مقصر اصلی شایعات مبنی بر اخراج منصوریان از استقلال معرفی کردند. در ادامه محمد زرندی مدیرروابط عمومی استقلال از آنها خواست شعار سر ندهند، اما هواداران استقلال شعار «رسانه خبرچین نمی‌خواهیم، نمی‌خواهیم» سر دادند.

کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-16 21:56:31
نظر دهید

۳ نظر
بهنام
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۱
چند ماهه که هواداران استقلال به مرحله جنون رسیدن!!!
داش علی محبوبیان
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۶
لنگیا بدونن ما تا ابد پشت داش علی هستیم ما مثل شما نیستیم که چستیلی با علی لابی رو با گریه از لنگ بیرون کردین. #حمایت تا قیامت... ضمنا خاک تو سر علی دنبه
احسان
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۳۴
اولا متاسفم برای کسایی که اسم طرفدار روی خودشون می زارن و تو شرایطی که پرسپولیسی ها برای منصور پورحیدری آرزوی سلامتی می کنند میان و به سلطان علی پروین توهین می کنند اینا همون آدمایی هستن که هنوز خاک هادی نوروزی خشک نشده بود بهش توهین کردند,دوما منصوریان اولین کسی نیست که استقلالی جماعت بهش پشت می کنه اینا بر علیه حجازی و قلعه نویی و مرفاوی و مظلومی و .... شعار دادن منصوریان هم به زودی به همین سرنوشت دچار میشه فقط باید تاسف خورد به حال پولهای مفتی که تو این تیم به امثال بختیارو کاوه و ارش افشین دادن,حالا هم که کیروش واسه کمک به منصوریان کمترین بازیکن رو از استقلال برده باید دید که بهونه بعدی منصوریان چیه!منصوریان اگه مربی بود که پاس رو نمی برد لیگ پایین تر!تو تیم ملی هم چیز خاصی نداشت فقط تو نفت خوب بود که کافیه به چند سال اخیر نگاه کنی هرکی تو نفت بوده خوب کار کرده از ابراهیم زاده گرفته تا منصوریان!یه دوسالی از کارهای امثال گل محمدی استفاده کرد فکر کرده مربی شده!با کپی کردن و تو بشکه رفتن و فیلم برداری از تمرین اگه قرار بود کسی گواردیولا بشه که تا الان نصف مربی هایی این مملکت تو اروپا مربی گری می کردند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر