فهرست
چلسی به دیه گو کاستا نزدیک تر شد/ پیشنهاد 42.5 میلیون یورویی آبی ها برای مهاجم اتلتیکو
چلسی به دیه گو کاستا نزدیک تر شد/ پیشنهاد 42.5 میلیون یورویی آبی ها برای مهاجم اتلتیکو

چلسی به دیه گو کاستا نزدیک تر شد/ پیشنهاد 42.5 میلیون یورویی آبی ها برای مهاجم اتلتیکو

آی اسپورت - باشگاه چلسی قصد دارد با رقم 42.5 میلیون یورو دیه گو کاستا مهاجم آماده ی تیم اتلتیکو مادرید را در فصل نقل و انتقالات تابستانی به استمفورد بریج ببرد.

گفته می شود نمایندگان دو باشگاه تا کنون چندین بار بر سر انتقال این مهاجم آماده مذاکره کرده اند و این مذاکرات همچنان ادامه دارد.

چلسی در حالی گفته است قصد دارد این بازیکن را به مبلغ 42.5 میلیون یورو خریداری کند که بخش زیادی از این مبلغ سهم دستمزد آژانس های نقل و انتقالات بازیکن است. آن ها همچنین قصد دارند دستمزد دیه گو کاستا را که در حال حاضر 61.000 یورو در هفته است به حدود سه برابر این مبلغ افزایش دهند.

دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، در مورد انتقال احتمالی دیه گو کاستا به استمفورد بریج گفته است باشگاهش قدرتی برای مقابله با اقدام تیم چلسی ندارد.

سیمئونه در گفتگو با وبسایت آس اسپانیا گفت:«این مساله به خود کاستا مربوط است و این که فکر می کند چه تصمیمی برای آینده اش بهتر است. هر تصمیمی که بگیرد من از او حمایت می کنم. خیلی طبیعی است که چلسی به او علاقه مند است. من از این مساله خوشحالم چرا که هدف من و سایر اعضای کادر مربی گری این است که ببینیم بازیکنان تیم در حال پیشرفت هستند.»

«ما قدرت مالی چلسی را درک می کنیم. اگر او بخواهد فوتبال را برای بقیه ی عمرش کنار بگذارد ما هیچ مشکلی با رفتن او نداریم. درست مثل فالکائو. چگونه می توانستم به او بگویم به موناکو نرود؟»

کاستا احتمالا در تیم چلسی نقش مهاجم وسط را خواهد داشت. پستی که ژوزه مورینیو در آن به شدت احساس کمبود می کند و بارها از عملکرد بازیکنانش در این پست گلایه کرده است.

کاستای 25 ساله در 45 بازی اخیرش برای اتلتیکو 34 بار گلزنی کرده است و رکورد گلزنی اش در لالیگا 26 گل است. درست دو گل کم تر از کریستیانو رونالدو.

چلسی به شدت نسبت به جذب کاستا در پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی امسال علاقه مند بود. آن ها با پیشنهادی 36 میلیون یورویی برای جذب کاستا پیش رفتند اما کاستا اعلام کرد دوست ندارد در میانه ی فصل به باشگاه جدیدی برود.

     
آی اسپورت
2014-04-17 20:38:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر