فهرست

رویانیان: یک عده ژوزه را فراری دادند تا با ما توافق نکند

آی اسپورت - این روزها ماجرای بدهی 6 میلیاردی پرسپولیس به مانوئل ژوزه دوباره پای محمد رویانیان را به اخبار و رسانه‌ها باز کرده است. این مساله از مدت‌ها پیش قابل پیش‌بینی بود اما متاسفانه کسی کاری نکرد. حالا بدهی که آن روزها بسیار کمتر از این مبلغ بود به حدود 6 میلیارد رسیده است. رویانیان امروز در گفتگو با فارس توضیحاتی در این باره داده است:
 
*من این مسئله را انکار نمی‌کنم که ژوزه در زمان ما آمد و در زمان ما رفت اما باید بگویم بدهی پرسپولیس به ژوزه در زمان رفتنش فقط 300 هزار یورو بود و ما حتی مذاکراتی انجام دادیم تا این مسئله مسالمت‌آمیز تمام شود و حتی امیر عابدینی هم شاهد این ماجراست. با این همه متأسفانه یکسری او را شارژ کردند تا کوتاه نیاید. ژوزه شبانه و بدون تفاهم با ما ایران را ترک کرد تا تیم دچار مشکل شود. حالا حرف من این است که چه اتفاقی افتاده که 300 هزار یورو به این مبلغ رسیده است؟ متأسفانه مدیران بعد از ما به جای اینکه بیایند و ژوزه را محکوم کنند فقط می‌خواستند ما را محکوم کنند. بعد هم که یک مدت این پرونده به حال خود رها شد تا این رقم کلان به وجود بیاید البته ژوزه 700 هزار یورو قبل از آن گرفته بود و ما باید 300 هزار یورو به او می‌دادیم و حتی مذاکراتی کردیم تا 150 هزار یورو به او بدهیم و همه چیز تمام شود.
 
*ژوزه در نیم‌فصل پرسپولیس را رها کرد و با استناد به این موضوع می‌توانستیم او را محکوم کنیم کما اینکه بار اول او را محکوم کردیم اما ژوزه به دادگاه تجدیدنظرخواهی اعتراض کرد و بعد هم که ما دیگر نبودیم تا کار را ادامه دهیم. متأسفانه یکسری اینکه ما ژوزه را آوردیم محکوم کردند به جای اینکه نوع رفتن ژوزه را محکوم کنند. باید بگویم هنوز این حکم درباره ژوزه قطعی نیست و یکسری جوسازی‌ها وجود دارد. این مربی پرتغالی نیم‌فصل پرسپولیس را رها کرد و شبانه به سفارت خودشان رفت و بی‌اطلاع ما ایران را ترک کرد و به این دلیل او باید محکوم و مجازات شود. متأسفانه یکسری افراد در این زمینه نقش داشتند.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-17 12:00:01
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۴
6000ملیارد بکاری زمین بانک با بهرش سبز میشه
برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
6000 میلیون تومان از پول بیت المال! بابا تعطیلش کنید این فوتبال بی در و پیکرو! دولت از قبل از فوتبال حسابی داره میخوره که علیرغم تموم این هزینه ها حاضر نیست کوتاه بیاد و سرخابیها رو خصوصی کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر