فهرست

استتوس: گریه کرد «بنا» به هر دلایلی!

آی اسپورت- چه فرقی می کند که او منتظر دوربین ها بود یا غمگینانه در یک گوشه کنج اشک هایش را خالی کرد. مگر دنبال همین غیرت نبودیم که یکی بعد از باخت تمام احساسات خودش را به 80 میلیون ایرانی نشان و خود را یک ایرانی متعصب، عاشق و وطن پرست جلوه دهد.بیاییم تحویل بگیریم که این چهره غیرت و تعصب و مردانگی و دلاوری ماست. ما که «بالاشو » دیده بودیم، «پایینش» هم دیدیم. بالایی که غرور بود و پایینی که غیرت! در این بازی احساسات آن چه مغفول است واقعیاتی است که به فراموشی سپرده می شود. کشتی فرنگی بدترین نتیجه اش را با بنا کسب کرد، اما وی همچنان بهترین مربی تاریخ ورزش باقی ماند، از امروز نیز با تعصب ترین مربی تاریخ لقب می تواند بگیرد. یک آدم خاص در باخت ها هم می تواند از خود قهرمان بسازد.

سامان بدر
  ۷  
آی اسپورت
2016-08-17 12:13:34
نظر دهید

۷ نظر
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۳
این هزار بار.این ذدترین نتایخ تاریخ کشتی فرنگی نیست.حتی اگه لندنو کنار بزاریم یکی از بهترین نتایج تاریخ کشتی فرنگی تو المپیکه!یه سرچ بزنین!!!!
برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۹
هارهارهارهار بنای لنگی دوزاری دیدی چه جوری دهنتو آسفالت کردن . عاقبت کسی که با تاج کبیر در بیفته همینه . حالا اشکاتو نگه دار واسه وقتی که لنگ پاره رو جر بدیم . اون وقت با گه فسور دلالویچ تاپالوویچ بشین دوتایی گریه کنین البته یادت باشه جیبشو بزنی و از اون دلارای بی زبون دلالی بلند کنی هارهارهار
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۳
علیاری رو برده بود راحت فینالیست میشد
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۵
قبل از المیک لندن کل افتخارات همه ادوار المپیکی کشتی فرنگی یه نقره محمد مذیرایی و یه نقره رحیم علی آبادی بود.... حالا به این دو تا برنز امسال می گید یدترین نتیجه فرنگی؟ این چیزای درمیتو کی می نویسه؟
برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۱
بنا به غرورش باخت و البته لنگی بودنش
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۱
چرا نمیفهمین حتی همین نتیجه یکی از بهترین نتایج تاریخ کشتی فرنگی تو المپیکه.
کاظم فرهادی
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
کاش حسن رنگرز و میبرد المپیک واقعا حیف شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر