فهرست

نگاه ویژه: مردی که شواری‌شهر را به فدارسیون‌جهانی ترجیح می‌دهد

۱. هی می گوییم در فلان نهاد ورزشی، آدم نداریم که سرمان را نبُرند. در بیسار مرکز تصمیم گیری ورزشی نماینده نداریم که حقمان را نخورند. خب چرا نداریم؟ خب چرا ستاره های مسابقاتمان به جای آنکه سر از مهمترین نهادهای تاثیر گذار زمینه تخصصی شان در بیاورند، راهی مراکزی می شوند تا راحت تر از آب خوردن خواسته های مالی شان را برطرف کنند؟ چرا حسین رضا زاده به جای آنکه برای رسیدن به کمیته های فنی و داوری وزنه برداری تلاش کند، راهی شورای شهر آن هم شهر تهران می شود؟ آقای رضا زاده چه دردی از مردم تهران تا به حال دوا کرده؟ اصلن چقدر از مشکلات مردم این شهر می داند و سر در می آورد؟ رضا زاده به جای کرسی شورای شهر پایتخت بهتر نبود صاحب یکی از کرسی های تاثیر گذار فدراسیون جهانی وزنه برداری می شد تا به قول معروف ما هم آدم داشته باشیم؟ چرا کسانی مثل رضا زاده، ساعی، دبیر، جدیدی، دایی از رویاهای اقتصادی آنچنانی شان دست نمی کشند و قید این زمین و آن ملک و آن نهاد و ... را نمی زنند و سعی نمی کنند آدم متخصص کار خودشان باشند؟ مگر کم درآورده اند؟ مگر کم سکه و پاداش گرفته اند؟ آنها خیلی بالاتر از سطح متوسط یک خانواده ایرانی زندگی می کنند.

۲. سالها پیش با علی رضا دبیر گفتگو می کردم. در اوج بود، آنقدر ها که با رییس جمهور وقت ملاقات بگیرد و از خاتمی بخواهد کارش را درست کند بتواند وارد دانشگاه شود. حرفمان به بعد از کشتی کشید، گفت همیشه دوست داشتم یک کارخانه یا چیزی شبیه به این می داشتم که چند نفر در آن کار کنند و نان بخورند و نان ببرند و من هم لذت ببرم!‌ دبیر وارد دانشگاه شد، لقب آقای دکتر هم گرفت، اما به جای آنکه دست کم رویای کارخانه داری اش را محقق کند، سر از شورای شهر درآورد.

۳. می ترسم این رِنگ آدم نداریم، نماینده نداریم، داوری حقمان را خورد، بهانه باشد برای آرام کردن مردم خشمگین و ناراحت، وگرنه آدم کم نداریم بتواند راهی به مجامع جهانی تصمیم گیر ورزشی باز کند. ما مثل همیشه به فکر منافع شخصی مان هستیم. تا نوک دماغمان بیشتر نمی بینیم. منافع ملی شعار است؛ دهان پر کن. وگرنه پای عمل که برسد، وسوسه صندلی های پر از منفعت شخصی فلان شورا و فلان مرکز چنان زانوهایمان را سست می کند که شعارهایمان که هیچ حتی آرزوهایمان را هم فراموش کنیم.

سحر طلوعی
  ۱۶  
آی اسپورت
2016-08-17 12:27:20
نظر دهید
۱۶ نظر
مصطفی
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۱
رضازاده زمانی که رییس فدراسیون بود کم به وزنه برداریمون لطمه نزد، بعد شما توقع داری بره فدراسیون جهانی بهمون خدمت کنه؟
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
عالی بود
ممنون
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۰
اگه صاحب کرسی جهانی بود علیه وزنه بردار های ایرانی توطئه میکرد! دلتون خیلی خوشه از کی توقع دارید؟!
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۷
بفهم!!!رضازاده چاقه به این راحتیا سیر نمی شه
برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
فرنگی کاران و بهداد فقط به خاطر لنگی بودن نتیجه نگرفتند. همین و بس وگرنه تا قبل از 2012 که کری نمیخوندن موفق بودند
حسن
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۴
عباس جدیدی
هادی ساعی
علیرضا دبیر
رضا زاده و ....
لک ننگ ورزش کشور هستن ،،اینها همگی رانت خوران کوچکی هستن که وارد شورا شهر شدن و زمین شهری رایگان گرفتن و مجموعه ورزش برای خودشون زدن و کاسبی کردن.... و احمق تر از همه مرمی که به این جانوران رای میدن و وارد شورا شهر کردن
انگل هاااا
فرشاد4واقعی
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
رضازاده امضابلدنیست انگشت میزنه بعدشمامیگین بره فدراسیون جهانی.دوضمن برزوخیلی شل مغزی
Danial
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
بعید میدونم رضا زاده حتی ۲ کلمه هم بلد باشه انگلیسی صحبت کنه. چطوری بره کرسی جهانی‌ بگیره؟ تو اینا که شما اسم بردی فقط دایی هست که سواد درست حسابی‌ داره و انگلیسی هم مسلطه بقیشون فکر نمیکنم به درد کرسی جهانی‌ بخورن.
بابای برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
برزو یه مشتری اومده دم در برای حاج خانوم عوض پرت و بلا گفتن تو این سایت و اون سایت بلند شو برو دم در ببین چند میگه یه لقمه نون کاسب بشیم!!
احسان
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
به نظرم کل منطق ایجاد این سایت پیدا کردن دیوانه هایی مثل برزو و کمک به امین آباده و گرنه هیچ دلیل دیگه نمی مونه که حتی کامنت های یه ادم احمقی مثل این حتی تایید بشه!یکی نیست بهش بگه خنگ خدا اگه همین ورزشکارای پرسپولیسی نبودن که ما همین نماینده ها رو تو المپیک هم نداشتیم و درگیر فضای فرشینگ بودیم که!!
ok
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۹
پس مشکلات تقصییر رضا زاده بود
که اینطور


دمش گرم و یادش بخیر ، وقتی میرفت هر مسابقه ای خیالمون از یک طلا راحت بود
بهزاد
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۲
وسط دعوا چرا نرخ تعیین میکنی ؟ این وسط علی دایی عضو کدوم شورا یا نهاده که اسمشو کنار اسم این آدمهای زمین خوار میاری؟
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۰
رضازاده دو ریال اطلاعات و مطالعه نداره چطور بشه رییس فدراسیون جهانی
محمد
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۸
جسین رضازاده بسیار ورزشکار بی نظیری بود و یکی از خدایان وزنه برداری در تمام دوران ولی نباید به سمت شواری شهر و این چیزها میامد برای اینکه شان رضا زاده بالاتر از این حرفاست، باید میرفت فدراسیون جهانی
سینا
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
آقا شورای شهر پول بی حساب و کتاب زیاد گیر آدم میاد. اونجا حسابی جیبا پر میشن. فدراسیون جهانی مگر خبری هستش!! چاپ کردی چه بهتر نکردی هم به درک
محمد
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
کسانی مثل رضازاده که وارد شورای شهر میشن فقط دارن از معروفیت خودشون سو استفاده میکنن و به شعور مردم توهین میکنن طمع پول بیشتر ، طمع امتیاز زمین های دولتی ، طمع پروانه های بدون دردسر و ... باعث میشه که اینا گذشتشون رو فراموش کنن ، خداوکیلی رضا زاده بلد نیست حتی تو یه جلسه ٤ کلام سخنرانی کنه چه برسه به اینکه بخواد مشکلات مردم و شهرداری رو حل کنه ! مملکت که بی در پیکر باشه همینه دیگه ، فوتبالیست میره خواننده میشه بازیگر میره فوتبالیست میشه ورزشکار میره سیاسی میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر