فهرست
گواردیولا: اگر بایرن من را نخواهد مشکلی نیست؛ مونیخ را ترک می کنم
گواردیولا: اگر بایرن من را نخواهد مشکلی نیست؛ مونیخ را ترک می کنم

گواردیولا: اگر بایرن من را نخواهد مشکلی نیست؛ مونیخ را ترک می کنم

آی اسپورت- آمار پپ گواردیولا در بایرن خوب بوده است. او قهرمان زودهنگام بوندس لیگا شد و تیم را به فینال جام حذفی رساند و همراه بایرن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد.

با این حال از سبک سرمربی سابق بارسلونا چندان در آلیانس آرنا استقبال نمی شود. او در دیدارهای اخیر بایرن نتوانست انتظارات را برآورده سازد و شکست مقابل بوروسیا دورتموند نیز موجب شد تا فشار این انتقادات بیش از پیش شود؛حتی فرانتس بکن باوئر رئیس افتخاری بایرن نیز در انتقاد از سبک گواردیولا این سبک بازی را غیرقابل دیدن توصیف کرد.

گواردیولا در کنفرانس خبری خود در روز چهارشنبه نسبت به این انتقادات پاسخ داد و گفت:" من انتقادات را می پذیرم من به خودم می گویم: پپ آرام باش تو اینجا هستی تا به بهترین شکل کار کنی. بهترین استعداد من کار، کار و کار است.
من اینجا هستم تا به باشگاه کمک کنم و اگر باشگاه من را نخواهد برایم ترک کردن بایرن مشکلی نخواهد بود."
البته اینگونه نقل و قول ها بیشتر در رسانه های انگلیسی دیده شد که از گزارش های آلمانی اینگونه برداشت کردند اما روزنامه ی ال موندو دیپورتیوو با اشاره به حرف های گواردیولا، این صحبت ها را دور از تلخی و فشار بر روی سرمربی بایرن توصیف کرد.
این روزها با توجه به شرایط نه چندان خوب بارسلونا و احتمال جدایی مارتینو از این تیم بحث هایی پیرامون بازگشت گواردیولا به کاتالان منتشر شده است که احتمال خروج زودهنگام پپ را از بایرن بیشتر می کند.
     
آی اسپورت
2014-04-17 21:36:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر