فهرست

حقیقی فسخ کرده؛ اصل ماجرای جدایی از ماریتیمو چیست؟

آی اسپورت - با ادامه بدقولی‌های باشگاه ماریتموی پرتغال، سرانجام علیرضا حقیقی قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و به زودی تیم جدید خود را انتخاب خواهد کرد. این اتفاق زمانی رخ داد که دروازه‌بان شماره یک ایران متوجه شد سرمربی برزیلی ماریتیمو، قصد دارد از دروازه‌بان 32 ساله‌ای استفاده کند که به تازگی به باشگاه ملحق شده است. این دقیقا برعکس تمام قول و قرارهایی بود که ماریتیمو با علیرضا حقیقی گذاشته بود. در زمستان سال گذشته، در جریان مذاکرات او باشگاه ماریتیمو، مسئولان باشگاه قول دادند از او به عنوان دروازه‌بان شماره یک استفاده کنند.  

امسال پس از حضور سزار در ماریتیمو علیرضا حضوری پررنگ در تمرینات داشت. این مربی تصمیم گرفت در ادامه دروازه‌بان 32 سال و هموطن خود را به این باشگاه ببرد و در کمال ناباوری هم در هفته اول لیگ، او را در ترکیب ثابت بگذارد. این اتفاق در شرایطی افتاد که تنها یک هفته از حضور این دروازه بان در تمرینات ماریتیمو می‌گذشت. بدین ترتیب حقیقی به خاطر وضعیتش در تیم ملی و تاکید مربی برزیلی به استفاده از هموطن خودش، تصمیم گرفت قراردادش را فسخ کند. این مسئله حتی با تعجب مسئولان باشگاه همراه شد چراکه معتقد بودند حضور حقیقی جوان در ترکیب، بهتر از بازیکنی است که در سال‌های آخری بازی اش به سر می‌برد.

البته باشگاه پرتغالی به تعهدات مالی خود هم عمل نکرد. ماریتیمو قول داده بود حق و حقوق این بازیکن را به موقع پرداخت کند ولی هنوز طلب‌های این بازیکن پرداخت نشده است. با جدایی او از باشگاه پرتغالی، مذاکراتش برای انتقال به تیم‌های دیگر آغاز شده است. در نقل و انتقالات اروپا هنوز فرصت هست و بی شک تا پیش از پایان زمان نقل و انتقالات، این بازیکن تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد.

منبع: خبر آنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-17 12:47:18
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۴
باز هم دروغهای شاخدار رسانه های حامی حقیقی!! هرکی یه ذره سواد انگلیسی داشته باشه با مراجعه به سایت ترنسفرمارکت متوجه میشه که بازی کردن دروازه بان برزیلی تو ترکیب اصلی با منطق فوتبالی کاملا جور درمیاد چون ارزش بازارش بیشتر از 2 برابر حقیقیه. این اصلا عجیب نیست. عجیب اینه که یه دروازه بان با رزومه حقیقی تو یه تیم متوسط بالای لیگ پرتغال بخواد فیکس بازی کنه. خب توان فنی اش در حد همون دروازه بان دومه و اگه میخواد فیکس بازی کنه باید بره لیگای ضعیفتر.
پدر برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
فقط کلاغ آسیا که از عوارضی کرج گل خورده :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر