فهرست

تقویت کادرفنی استقلال/ منصوریان دست به کار می‌شود؟

آی اسپورت- اضافه شدن یک نفر به کادرفنی استقلال ظاهرا اینگونه رقم خواهد خورد که خود منصوریان فردی را به کادرش اضافه خواهد کرد و به این ترتیب مانع از دخالت هیات مدیره در تیمش می‌شود.  درحالی که گفته می‌شود هیات مدیره استقلال اصرار به اضافه شدن یک نفر به کادرفنی منصوریان را دارد، ظاهرا علیرضا منصوریان در مقابل این خواسته واکنش نشان داده و مخالفت خود را با این مسئله اعلام نموده است. البته برخی شنیده‌ها حاکی از این است که منصوریان برای کم کردن بار فشار و انتقادات به دنبال آوردن یک فرد به عنوان مدیرفنی یا سمتی مشابه در استقلال است.

تفاوت ماجرا اینجاست که خود منصوریان این کار را می‌کند نه هیات مدیره استقلال. منصوریان همانطور که از برخی اخبار هویداست، تمایلی ندارد تا مانند ناصر حجازی دو دستیارش را به او تحمیل کنند و در ادامه هم نقشش را در استقلال از دست بدهد و به عنوان مدیرفنی کار را اداره کند.

ناصر حجازی زمانی که در سال ۸۶ سرمربی استقلال شد، خواهان حضور نامجو مطلق و مرحوم احدی به عنوان دستیار شد ولی هیات مدیره وقت استقلال با استدلال اینکه این دو نفر مدتی سابقه بازی در پرسپولیس را دارند، مخالفت خود را اعلام کرد و به این ترتیب حجازی مجبور شد تا از زوج مرفاوی و ورمزیار استفاده کند که همان زمان هم اختلافات میان این دو نفر هم مشکلی به مشکلات استقلال اضافه کرده بود. در ادامه لیگ حجازی بعد از شکست سه بر دو تیمش برابر پیکان روی سکوها رفت و در ادامه فیروز کریمی سرمربی استقلال شد و حجازی سمت مدیرفنی را برعهده گرفت.

ظاهرا منصوریان که خودش از اعضای تیم ۸۶ استقلال بود با استفاده از تجربه آن دوره می‌خواهد پیش دستی کند و خودش فردی را به عنوان مدیرفنی به کادرش اضافه کند تا مشکلات استقلال در سال ۸۶ برای او تکرار نشود هرچند که شاید منصوریان بازهم از اضافه کردن به کادرش خودداری کند و تلاش کند تا این اتفاق را در آخرین لحظات عملی کند.
     
آی اسپورت
2016-08-17 12:51:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر