فهرست

واکنش شمسایی به ناداوری در المپیک:امان از هیأت ژوری!

آی‌اسپورت- اتفاقاتی که در المپیک 2016 ریو رخ داد، باعث واکنش ورشکاران و قهرمانان بزرگ این مرزوبوم شد. داورانی که حق بهداد سلیمی را خوردند و شکست‌هایی که برای حمید سوریان و کشتی فرنگی ما رقم خورد.
وحید شمسایی در یادداشتی نسبت به این اتفاقات واکنش نشان داد. متن این یادداشت را در زیر می‌خوانیم:
«درود و شرف بر تمام اشک‌هایی که پس از شکست در آوردگاه بزرگ المپیک ریخته شد! تمام قطره‌هایی که دل مردم و هواداران را به‌درد آورد؛ چراکه این اشک‌ها نه به خاطر شکست و نه به خاطر از دست دادن مدال بود، بلکه فقط و فقط به خاطر ظلمی بود که از سوی داوران اتفاق افتاد! بهداد جان! همه ما می‌دانیم که تو تمام تلاشت را برای موفقیت در میدان بزرگ المپیک کردی، همه می‌دانیم ماه‌ها با درد و رنج زیاد برای به اهتزاز درآوردن پرچم سه رنگ ایران تلاش کردی، فکر همه چیر را هم کرده بودی، اما امان از هیأت ژوری! مرد آهنین ایران سرت را بالا بگیرد.
آوردگاه بزرگ المپیک امسال روی خوش خود را به ما نشان نداد،‌اما می‌دانیم که سوریان‌ها، نوروزی‌ها و بناها عرق‌های زیادی بر روی تشک کشتی ریختند، اما چه می‌شود کرد که این چرخ گردون بالا و پایین‌های زیادی دارد، روزی شما را به قله موفقیت می‌رساند و روزی هم شما را با شکست روبرو می‌کند. حمیدجان! فراموش نمی‌کنیم که با مدال‌هایت چندین و چند بار باعث خوشحالی ما شدی. محمد بنا! فراموش نمی‌کنیم که در لندن با سالتوی زیبای نوروزی خنده را بر روی لب‌های تمام ایرانیان نشاندی. اما این ورزش بالا و پایین زیادی دارد، ای قهرمانان سرتان را بالا بگیرید که باعث افتخار ایران هستید؛ چه زمانی که ببازید و چه زمانی که مدال بگیرید.»


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-08-17 13:47:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر