فهرست

اتهام معاونت حقوقی استقلال به سامره:از بازیکنان پول می‌گرفت

آی‌اسپورت- کمیته حقوقی باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نسبت به برخی اتفاقات رخ داده در آکادمی این باشگاه واکنش نشان داد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

نظر به اینکه اخیراً برخی از اعضای معلق کادر فنی تیم امید استقلال سیاست فرار به جلو را اتخاذ و با غوغا سالاری درصدد برهم زدن جو و تاثیر بر تصمیمات کمیته انضباطی باشگاه استقلال هستند لازم است پیرو اطلاعیه قبلی و در جهت تنویر اذهان هواداران فهیم استقلال نکاتی تقدیم گردد:

1-شکایاتی به کمیته انضباطی باشگاه استقلال واصل گردیده که حکایت از دریافت ده ها میلیون ریال از برخی از بازیکنان متقاضی عضویت در تیم امید استقلال توسط برخی افراد مسوول در این رده دارد . در حالیکه که کمیته انضباطی باشگاه استقلال به صورت فنی و مستقل در حال رسیدگی به گزارشات واصله و بررسی مدارک و اسناد ارائه شده است ، شاهد دو بیانیه از طرف سرمربی سابق این رده بوده ایم. این بیانیه ها نه تنها کمکی به حل موضوع نخواهد کرد بلکه احتمال ارجاع زود هنگام پرونده و تعقیب کیفری موضوع را افزایش داده است .

2-خیال باطلی است اگر کسی زمانی در تیم بزرگ استقلال بازی کرده ، اکنون برای خود حاشیه امنیت قائل باشد و مرتکب تخلف و یا خدای ناکرده جرم گردد و انتظار داشته باشد اتهام وی مورد رسیدگی قرار نگیرد.

3- باشگاه استقلال مصمم است ریشه فساد در تیم های پایه خود را بخشکاند و تسلیم جو سازی های احدی نخواهد شد . اولویت اولیه باشگاه بر تعیین مجازاتهای انضباطی در قالب آیین نامه انضباطی باشگاه بوده لیکن چنانچه تخلفات مزبور اثبات و عنوان مجرمانه ای احراز شود که در صلاحیت مراجع بیرونی باشگاه از جمله مراجع کیفری و یا کمیته اخلاق باشد از ارجاع موضوع به مراجع قانونی ابائی نخواهد داشت .کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-17 15:57:36
نظر دهید
۵ نظر
بابای برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
چقدر ما لنگی ها فاسد هستیم!!!
قرمز
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۷
بدبختهای دزد چقدر حقیرید شما دزدان
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۹
سامره فقط امسال بالای ٢٠٠ میلیون از بازیکنا گرفت
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
تازه وزیر رفته گفته استقلال آماده می شود حتما باپول پچههای مردم
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۵۵
خاک تو سرش. مگه کم از فوتبال درآورده بود تا حالا؟ بعضیا چقدر سطح پایینن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر