فهرست
گرت بیل : این گل مهمترین گل زندگی من بود / فقط به توپ نگاه می کردم تا اینکه به پینتو رسیدم
گرت بیل : این گل مهمترین گل زندگی من بود / فقط به توپ نگاه می کردم تا اینکه به پینتو رسیدم

گرت بیل : این گل مهمترین گل زندگی من بود / فقط به توپ نگاه می کردم تا اینکه به پینتو رسیدم

آی اسپورت - گرت بیل با گل تاریخی خود در فینال کوپا دل ری ، هم رئال را برای نوزدهمین بار قهرمان کوپا کرد و هم نام خود را در تاریخ این باشگاه جاودانه کرد. مصاحبه داغ ستاره فینال کوپا با روزنامه As  را اینجا بخوانید :با گلی که زدی به شخصیت اول فینال تبدیل شدی ؛ واقعا چطور آن گل را زدی ؟

   مشابه این گل را چند وقت پیش در یک بازی ملی زده بودم. وقتی استارت زدم یک لحظه از زمین خارج شدم ،  اما سعی کردم بارترا را کنار بزنم ، او خیلی سعی کرد که مانع من بشود و حاضر بود هر کاری بکند تا من از او عبور نکنم اما خوشبختانه خودم را جدا کردم ؛ تمام مدت به توپ نگاه می کردم و وقتی به جلوی دروازه رسیدم و پینتو را دیدم ، تصمیم گرفتم که شوت بزنم


حساس ترین گل تو برای مادرید بود که حاصلش یک جام قهرمانی بود  ؛ درست است ؟

احساسی که دارم غیر قابل وصف است. این اولین قهرمانی من با مادرید بود و امیدوارم جامهای بیشتری از راه برسند. همه اتفاقات دیشب هنوز برایم باورنکردنی است.  گلی که زدم ، پیروزی با ارزش مقابل بارسا و قهرمان شدن ،  همه اینها مثل یک رویاست. هرچند معتقدم این فصل می توانیم دو جام دیگر را بدست بیاوریم.


بازی فینال چطور بود ؟ بنظر تا قبل از گل مساوی بارترا ، بخوبی بازی را تحت کنترل داشتید !

بله همینطور است. بعد از خوردن گل مساوی ، شخصیت بالای خودمان را نشان دادیم . صادقانه می گویم که انتظار خوردن گل مساوی را نداشتیم.


قبل از گل مساوی بارسا ، تیم شما موفق به گلزنی شده بود که البته داور آن را مردود اعلام کرد. واقعا آن گل خطا بود ؟

اگر بخواهم روراست باشم باید بگویم که مطمئن نیستم که خطا بود یا نه . هنوز تکرار آن صحنه را ندیده ام. به هرحال همه چیز تمام شده و دیگر اهمیتی ندارد.


این گل مهمترین گل زندگی شما بود ؟

بله ! احتمالا این گل مهمترین گل زندگی من است.

وقتی توپ را وارد دروازه کردی به چه چیز فکر می کردی ؟

واقعا به هیچ چیزی فکر نمی کردم. حتی بعد از بازی هم نمی توانستم باورش کنم. الان بهتر می توانم درک کنم . چند ساعتی است که سعی می کنم این گل و این قهرمانی را جشن بگیرم . امیدوارم سال دیگر بازهم نظیر این اتفاق تکرار شود.

این جام برای شما چه معنایی دارد ؟

همیشه هوادار رئال بوده ام و از کسب این جام خوشحالم ، به اینجا آمده ام تا همه افتخارات ممکن را بدست بیاورم. واقعا از بودن در رئال خوشحالم.


بازی بعدی شما با بایرن است. این پیروزی به شما کمک خواهد کرد که به فینال لیگ قهرمانان بروید ؟

خیلی مهم است که در باد این قهرمانی نخوابیم . بایرن یک تیم بسیار قدرتمند است . در مقابل آنها باید بازی واقعی خودمان را ارائه دهیم.


با این گل جواب منتقدانت را هم دادی !

نگران آنچه که پشت سر من می گویند نیستم . برای من مهم این است که روی بازی خودم متمرکز باشم. از عملکردم تا بدینجای فصل راضی هستم.


پس از پایان بازی ، رونالدو به زمین آمد و شما را در آغوش گرفت . چه چیزی به هم گفتید ؟

کریس به من تبریک گفت و واقعا خوشحال بود. او در همه بازی های ماقبل فینال بازی کرده بود. حضور او در ورزشگاه ، برای همه ما یک قوت قلب بود .این قهرمانی نتیجه تلاش همه بازیکنان است و با اتحاد وفداکاری جمعی بدست آمد.


در مورد هواداران رئال که به مستایا آمده بودند چه نظری داری ؟

این قهرمانی متعلق به همه هواداران است .آنهایی که به والنسیا آمده بودند تا لحظه آخر دست از تشویق ما بر نداشتند. جو بازی بی نظیر بود و به کمک همین جو فوق العاده ، بارسا را شکست دادیم.


As

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-18 03:52:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر