فهرست

آمار اشتباه رجب زاده/ 81 گل نه 84 گل

آی اسپورت- مهدی رجب زاده در تازه ترین گفتگویش با هفته نامه «فوتبال ایرانی» درباره آمار گلزنی هایش در تاریخ لیگ برتر چنین گفته است:«من دنبال آمار شخصی نیستم و در جریان بازی هم تمرکزم روی بازی است نه اینکه بخواهم برای خودم موقعیت گلزنی ایجاد کنم. اگر هم توانسته ام بیشترین گل زده یک بازیکن برای یک باشگاه را داشته باشم لطف خدا بوده است. با گلزنی مقابل فولاد گل 84 خودم را برای ذوب ‌آهن و 106 را در لیگ برتر به ثمر برسانم. این موضوع هم برایم خوشحال کننده است اما دوست دارم اگر قرار است گلی به ثمر برسانم با موفقیت تیم همراه باشد. موفقیت تیم خیلی برای ما مهم است اما باعث افتخار من است که توانستم به این رکورد در ذوب آهم برسم. البته از این رکوردها در فوتبال زیاد است و نباید به آنها دل بست. رکوردها بالاخره یک روزی جابجا می ‌شود و این موفقیت همگانی است. البته من اعتقاد دارم که همه این اتفاقات به خاطر خداست و تا اراده خدا نباشد هیچ اتفاقی نمی‌ افتد. کل مجموعه تیم تلاش کردند در همه سالهایی که من گلزنی کردم، بازیکنان زیادی بودند که تلاش کردند و به من در رسیدن به این موفقیت کمک کردند. من هم تا زمانی که توپ در اختیارم باشد بازی می کنم و از جان و دل برای ذوب آهن مایه می گذارم.»
رجب زاده اما درباره آمار گلزنی اش سخت در اشتباه است چون دروازه فولاد را دروازه بان این تیم باز کرد و نه رجب زاده. پس او در کل برای ذوب آهن 81 گل زده که در کنار 13 گلش برابر فجر و 10 گلش برای مس می شود 104 گل. گلی که در پلی آف وارد دروازه پاس کرد هم در آمار گلزنی های لیگ برتری رجب زاده به حساب نمی آید.
با این حساب او هنوز بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر با یک پیراهن نشده است چون آرش برهانی هم برای استقلال 81 گل زده و این دو نفر در این عنوان شریک هستند.
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-17 18:33:35
نظر دهید

۲ نظر
عارش آقای گل هستم
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۴
من برای تیم پانزدهم لیگ کری نمی خونم :)))
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۹
شما چه جوری گل رو به نام دروازه بان فولاد ثبت کردید؟؟! سازمان لیگ هم به اسم رجب زاده ثبت کرده و آمار رسمیه که ملاکه
http://iranleague.ir/MatchDetails/10981
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر