فهرست

عبداللهی و فریبا به هم رسیدند/ به یاد آن تغییر طلایی

آی اسپورت- مصوبه امروز هیئت مدیره استقلال باعث شد زوج تقریبا دو دهه قبل این تیم روی نیمکت دوباره به هم برسند. امروز نصرالله عبداللهی به عنوان سرپرست جدید استقلال معرفی شد و جای منصور پورحیدری را گرفت. همچنین بهتاش فریبا بعد از 4 سال دوری به استقلال برگشت ولی این بار به عنوان مدیر فنی.
فریبا و عبداللهی در اوایل دهه 70 و بعد از افتضاح بیژن ذوالفقارنسب روی نیمکت استقلال و سقوط این تیم به دسته سوم و برگشتنش با هدایت یوگنی سوکوموروخوف به عنوان سرمربی و مربی استقلال معرفی شدند.
مهمترین تصویر این دو نفر کنار هم مربوط است به دربی جنجالی سال 72. استقلال با دو گل از پرسپولیس عقب بود که رضا شاهرودی اخراج شد. بلافاصله بعد از 10 نفره شدن پرسپولیس، بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی جلسه ای یکی، دو دقیقه ای با یکدیگر برگزار کردند و خروجی این جلسه تبدیل شد به نقطه عطف بازی.
با اشاره های این دو نفر، جواد زرینچه از قلب خط دفاع به سمت راست رفت تا مثل همیشه نقش پیستون راست را ایفا کند. گل اول استقلال حاصل مانور او در سمت راست و سپس خطای پنالتی و گل کردنش توسط صادق ورمزیار بود. گل دوم را هم ارسال های زرینچه ساخت. و پرسپولیس شانس آورد که بازی به جنجال کشیده شد و نیمه تمام ماند چون زرینچه تازه راه افتاده بود.
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-17 18:44:38
نظر دهید
۱ نظر
ششتقلالی
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۶
و پرسپولیس شانس آورد که بازی به جنجال کشیده شد و نیمه تمام ماند چون زرینچه تازه راه افتاده بود.... خجالت نمیکشی آقای نویسنده؟!! پرسپولیس دقیقه 87 گل دوم خورد و بخاطر اعتراض به ناداوری اون بازی سه هیچ شد به نفع کیسه و بعد میگین پرسپولیس شانس آورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر