فهرست

عکس روز: آسمان آبی رابطه وزیر و استقلال

 آی اسپورت- با جدایی افشارزاده از استقلال روابط وزیر و این تیم احتمالا مجددا حسنه خواهد شد. شاید همین مساله باعث شود تا بحث میلیاردهای اضافی که پیش از این فشارهایی برای کم کردن قراردادها روی استقلال وجود داشت به صورت خودجوش از بین رفته و استقلالی‌ها با خیال راحت حتی بازیکن میلیاردی دیگری را هم به جمع خود اضافه کنند. آسمان روابط استقلال و وزارت‌خانه فعلا آبی و آرام است. 
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-17 18:58:30
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۹
وزیر تمام تلاشش رو میکنه که این تیم مافیایی یه چیزی بشه.حتی به قیمت ویرانی فوتبال ایران.یاد تیمسار خسروانی افتادم همین فردا چهارتا تیم از بنگلادش و مالزی دعوت میکنن یه تورنمت چندجانبه میزارن بعد استقلال قهرمان اسیا میشه خخخخ ولی اینجا شش تا از پرسپولیس میخوره تا فرق بین یه تیم مردمی و یه تیم مافیایی دولتی معلوم شه.هر کاری کردن که پرسپولیس رو زمین بزنن حالا که داره دوباره اوج میگره به هر دری میزنن. به امید موفقیت پرسپولیس و فوتبال ایران و تکرار تیم نود و هشت
مکتب انسان ساز شاهین
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۸
تمام تلاشش رو کرده که پرسپولیس را زمین بزنه، ده هفته مونده به لیگ سیزدهم مدیرعامل تیم پرسپولیس را که در کورس قهرمانی بود را عوض کرد و علی پروین را گذشت و تا چهار هفته مونده به پایان لیگ یک ریال به تیم پرسپولیس کمک مالی نکرد تا بازیکنان تحصن کنند و جام از دست برود. دو هفته مونده به پایان لیگ قرارداد علی دایی و بازیکنان را منتشر کرد تا تیم وارد حاشیه بشود و پس از پایان لیگ رقم قراردادهای تیم کیسه را منتشر کرد. لیگ چهاردهم خادم که دشمن پرسپولیس را بود سر کار آورد و بیشترین هزینه را برای استقلال کرد و هفته هفتم مدیرعامل و مربی پرسپولیس را برداشت و سیاسی کیسه کش و درخشان را آورد که مجموع کمک سیاسی به استقلال بیشتر از پرسپولیس بود... در ادامه نژادفلاح را آورد و در پایان طاهری را... در لیگ پانزدهم تمام تلاششان را پشت زمین کردند و تیم مقتدر پرسپولیس را از جام حذفی کنار زدند و در لیگ هم با داوری های مورددار جام را از این تیم گرفتند... در لیگ شانزدهم بیشترین هزینه را برای تیم کیسه کنار گذاشتند و امروز که در حال سقوط است به تمرینش می روند و ازش دلجویی می کنند... اما کور خوانده اند.. پرسپولیس زنده است تا هواداران فهیم و پرشور خودش را دارد... نه تنها وزیر بلکه کفاشیان و عزیزمحمدی و شهبازی و داوران هم کیسه کش هستند اما چیزی که صدا نداره اما درد داره چوب خداست..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر