فهرست

تمرین عجیب جونز/ دیواری!

آی اسپورت- طبق برنامه ریزی های منصوریان، بازیکنان استقلال باید در تعطیلات ایجاد شده از نظر بدنی به نقطه صفر برسند. در این برنامه نوشته شده که به دلیل تمرینات بدنسازی شدید در اردوی ارمنستان، بدن بازیکنان به تراز منفی رفته است. حالا استیون جونز، مربی بدنساز آبی ها وظیفه دارد با برنامه های تمرینی جدید بدن بازیکنان را به حالت صفر یا به قول منصوریان «فرشینگ» برساند.
امروز این مربی انگلیسی، تمرین جالبی برای بازیکنان استقلال تدارک دیده بود. بازیکنان در 6 ردیف روبروی دیوار رختکن ایستادند. به هر نفر یک مدیسن بال داده شد. پای راست بازیکنان روی چمن و پای چپ بالاتر و روی سطح زمین قرار داشت. حالا بازیکنان باید با شدت هر چه تمام تر توپ را از عقب بدن شان به دیوار روبرویی کوبیده و در برگشت آن را می گرفتند.
جالب اینکه جونز مجبور شد چند باری برای توضیح این حرکت، تمرین را متوقف کرده و بخصوص با میثم مجیدی درباره نحوه انجام صحیح حرکت بحث کند. این تمرین به قدری عجیب و غریب بود که خسرو حیدری در تمام طول دقایق انجامش، مات و مبهوت فقط لبخند می زد. تنها بازیکن استقلال که نحوه انجام تمرین را خیلی زود فهمید، هرایر مگویان بود.
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-17 19:09:51
نظر دهید
۱ نظر
پدر برزو
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۲
مسخره تر ازین تیم مربی بدنساز این تیم است... لجستک فرشینگ خوب نشده هنوز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر