فهرست

طرح جدید افتخاری برای استقلال/ کمیته فنی 7 نفره

آی اسپورت- بعد از تغییر سرپرست و انتخاب بهتاش فریبا به عنوان مدیر فنی، گمان می رفت سرپرست مثلا موقت باشگاه استقلال بیخیال کارهای فنی شود ولی گویا رضا افتخاری طرح جدیدی هم برای زیرنظر گرفتن نتایج این تیم دارد.
به زودی قرار است یک کمیته 7 نفره در باشگاه استقلال تشکیل شود به نام کمیته فنی. وظیفه این کمیته بررسی بازیهای استقلال و ارایه گزارش درباره نقاط قوت و ضعف تیم و بازیکنان به سرپرست باشگاه خواهد بود.
در این کمیته 5 نفر از پیشکسوتان استقلال حاضر خواهند بود به علاوه 2 نفر از اعضای هیئت مدیره. از جمع 5 نفره پیشکسوتان، حضور نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا که سرپرست و مدیرفنی تیم هستند، قطعی شده و 3 عضو دیگر به زودی انتخاب می شوند. احتمالا این اعضا همان هایی خواهند بود که در اولین روز کاری افتخاری در استقلال به باشگاه رفتند و حضور او را تبریک گفتند مثلا علی جباری و جواد قراب و جعفر مختاری فر و اکبر کارگرجم. از بین 2 عضو هیئت مدیره هم حضور مسعود معینی قطعی است و نفر دوم مدنظر فعلا منصور پورحیدری است که شاید به عنوان پیشکسوت عضو کمیته فنی می شود تا جا برای شهاب جهانیان یا پندار توفیقی باز شود.
بعد از تشکیل این کمیته، اعضای کادر فنی دیگر حق برگزاری جلسه و حتی درخواست آن را با سرپرست موقت ندارند و کلیه موضوعات باید از طریق کمیته فنی به اطلاع افتخاری برسد.
 
 
     
آی اسپورت
2016-08-17 19:42:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر