فهرست

عکس روز؛ وزیر استقلالی شد، پرسپولیسی‌ هم می‌شود؟

آی اسپورت- چندی قبل هواداران معترض استقلال مقابل وزارت ورزش در چند مرحله تجمع کردند و وزیر ورزش را پرسپولیسی خواندند. حتی کار به مجلس هم کشید و بنرهایی از محمود گودرزی با پیراهن پرسپولیس نیز در دست هواداران استقلال بود. آن روزها هواداران تیم آبی پوش پایتخت به دلیل بلاتکلیفی تیمشان نگران بودند و با وزیر به مخالفت با اعتراض های میلیاردی رابطه خوبی نداشتند. حالا نزدیک به 2 ماه بعد از آن اتفاقات وزیر ورزش در تمرین استقلال حاضر شد و با اعضای این تیم برخورد گرمی داشت. این موضوع هم احتمالا در آینده ای نزدیک با واکنش پرسپولیسی ها روبرو می شود و این بار وزیر ورزش متهم به استقلالی بودن خواهد شد.

کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-17 20:47:04
نظر دهید
۳ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۵
شوی تبلیغاتی قبل انتخابات! ما شما رو بازنشسته خواهیم کرد و به خاطر ضربه ای که به استقلال زدید و افشارزاده رو علیرغم میل باطنیش مدیرعامل استقلال کردید شما رو نمیبخشیم. رای ما فقط اقای دکتر پروفسور سید احمدی نژاد
پدر برزو
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۲
تمام تلاشش رو کرده که پرسپولیس را زمین بزنه، ده هفته مونده به لیگ سیزدهم مدیرعامل تیم پرسپولیس را که در کورس قهرمانی بود را عوض کرد و علی پروین را گذشت و تا چهار هفته مونده به پایان لیگ یک ریال به تیم پرسپولیس کمک مالی نکرد تا بازیکنان تحصن کنند و جام از دست برود. دو هفته مونده به پایان لیگ قرارداد علی دایی و بازیکنان را منتشر کرد تا تیم وارد حاشیه بشود و پس از پایان لیگ رقم قراردادهای تیم کیسه را منتشر کرد. لیگ چهاردهم خادم که دشمن پرسپولیس را بود سر کار آورد و بیشترین هزینه را برای استقلال کرد و هفته هفتم مدیرعامل و مربی پرسپولیس را برداشت و سیاسی کیسه کش و درخشان را آورد که مجموع کمک سیاسی به استقلال بیشتر از پرسپولیس بود... در ادامه نژادفلاح را آورد و در پایان طاهری را... در لیگ پانزدهم تمام تلاششان را پشت زمین کردند و تیم مقتدر پرسپولیس را از جام حذفی کنار زدند و در لیگ هم با داوری های مورددار جام را از این تیم گرفتند... در لیگ شانزدهم بیشترین هزینه را برای تیم کیسه کنار گذاشتند و امروز که در حال سقوط است به تمرینش می روند و ازش دلجویی می کنند... اما کور خوانده اند.. پرسپولیس زنده است تا هواداران فهیم و پرشور خودش را دارد... نه تنها وزیر بلکه کفاشیان و عزیزمحمدی و شهبازی و داوران هم کیسه کش هستند اما چیزی که صدا نداره اما درد داره چوب خداست.... پسرم شکر نخور همیشه بخور :)
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۰
حالا جالبه که استقلال کلی خرید میلیاردی هم داشته بعد یه مشت متوهم صحبت از ضد استقلالی بودن وزیر میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر