فهرست

خبر خوش وزیر برای بهداد؛ پاداش مدال طلا برای قوی‌ترین مرد دنیا

آی اسپورت- بعد از ناداوری‌های صورت گرفته در فوق سنگین وزنه‌برداری و حذف ناجوانمردانه بهداد سلیمی، وزیر ورزش اعلام کرد پاداش مدال طلا به سلیمی اهدا خواهدشد. محمود گودرزی در این باه گفت: «این اتفاقات عقبه‌ای دیرینه دارد و زمانی که قرار بود انتخابات وزنه برداری در ایران برگزار شود، تاماش آیان ذهنیتی داشت که ما از او خواستیم رفتاری نکند که احساس کنیم می‌خواهد در انتخابات دخالت کند، به نظر من آن ذهنیت‌ها در اتفاقات دیشب دخیل بود. تلاش بهداد برای ما ارزشمند است و برای بهداد سلیمی پاداشی به اندازه مدال طلا در نظر می‌گیریم و برای عابدینی هم پاداش در نظر خواهیم گرفت.»

کد خبر: 9401
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-17 23:33:46
نظر دهید
۴ نظر
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۲
باید برای مجتبی عابدینی هم پاداشی مثل مدال طلا در نظر گرفت
Alireza
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۴
برادر مگه بهداد برا پول رفته که الان میخوان مثل یه طلایی بهش پاداش بدن... حیف مدال المپیک که اون عرب نامرد ازش گرفت
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۰۹
ببخشید این حرفو میزنم میدونم ازحرفم ناراحت میشید ولی خوب که فکرکنید بحرفم میرسید...

همه این روزا از باختهای پی در پی تو المپیک ناراحتن ولی من بااینکه دلم واقعا بعضی جاها بخاطر ناداوری شکست درمجموع خوشحالم که همه فهمیدن بااین وضع مدیریت محمود گودرزی وزیر ورزش و بروبچ سازمانش که همه رو یاد مدیریت یه محمود دیگه میندازه! بجز این انتظاری نمیرفت!
جالب اونجاست که دوطرف چه بازنده ها و چه اوناییکه مدال اوردن میگن ما مربی نداشتیم!
این حرف یک فاجعه است پس دوستان وزارت ورزش تواین مدت چه غلطی میکردن! کیانوش رستمی بعداز بردن مدال طلا گفت بدون مربی طلا گرفته! لیلا رجبی هم گفته بدون مربی به المپیک رسیده! من موندم کیومرث هاشمی مسول کمیته المپیک ایران بجز اینکه موقع مدال گرفتنها سروکلش پیدا میشه آیا کار دیگه ای هم بلده!
برزو
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
ارزو دارم یه بار کاروان ایران یه مدال برنز هم نتونه کسب کنه و دست خالی دست خالی برگرده کشور تا بلکه به فکر بیفتند ورزش کشور رو از پایه و از اساس درست کنند. الان خیلی جاها یه سالن ورزشی هم نداره ورزش همگانی یعنی کشک هزینه ها همش صرف ورزش قهرمانی میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر