فهرست

اتمام حجت منصوریان با بازیکنانش؛ اینجا استقلال است

آی اسپورت - علیرضا منصوریان در استارت دوباره استقلال، باز هم به زمین رفت و پا به پای بازیکنانش تمرین کرد. او از همان شروع به همه بازیکنان انگیزه داد و انگار، از نو کار را شروع کرده‌اند. استقلالی‌ها تشنه جبران هستند و به خوبی می‌دانند بعد از تعطیلات باید برنده باشند. علیرضا منصوریان از روز اولی که با استقلال استارت زد، تلاش کرد به تازه واردها از شرایط خاص این تیم بگوید و از اینکه استقلال با تیم‌های دیگر فرق دارد و به باشگاه بزرگی آمده‌اند.

حالا در دور جدید تمرینات، علیرضا منصوریان حرف‌های تازه‌ای با بازیکنان زد و به آنها گفت: «فهمیدید که استقلال چه تیم بزرگی است و خواسته‌ها بالاست. این پیراهنی که تن‌تان کردید، مسئولیت شما را بیشتر و بیشتر می‌کند.» او حتی خطاب به بازیکنان گفت: «استقلال دست کمی از تیم ملی ندارد. تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس پر طرفدار هستند و انگار شما دارید در تیم ملی بازی می‌کنید.» 

منبع: خبر آنلاین
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-18 09:40:53
نظر دهید
۵ نظر
حسن
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۹
کلا اینکه مربی اشتباهات رو گردن بازیکن بندازه واسه مربی های دهه 60 بودش الان توی فوتبال روز حتی بزرگترین اشتباه بازیکن ها هم مربی های بزرگ از بازیکن هاشون حمایت میکنند ولی تا انجا که یادم میاد منصوریان توی مصاحبه هاش فقط از بازیکن هاش و کمکاریشون میگه.
برزو
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۷
اخه داش علیمنصور لنگی ها کجا طرفدار دارند که با استقلال کبیر مقایسه اش میکنی؟ استقلال کبیر 4بار فینال اسیا رفته و دست کم دست کم در سطح اسیا بالای صد میلیون هوادار داره که حاضرن جونشونو به خاطر استقلال و نام بزرگ استقلال بدن.
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۶
این حرف رو اول باید به خودت بزنی که با بیشترین پول و بهترین بازیکن ها ته جدول هستی
برزو
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۲
بازم یادم رفت قرصای اعصابمو بخورم
پدر برزو
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۴۴
خیلی تیم بزرگیه واسه همین دسته سوم را هم تجربه کرده... یه دونه اسطوره کلن داره و اسم تیمش و موسسش هم ساواکی بوده :)))))))) پسرم برو دنیال نخودسیاه ما کار داریم :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر