فهرست

معنای مهم طعنه به کی‌روش؛ برانکو عوض شده؟

آی اسپورت - برانکو طبق معمول به کارلوس کی‌روش طعنه زد. او در بازگشت از تعطیلات و در همان شروع کار برای دعوت محمد انصاری به اردوی تیم ملی سعی کرد به کارلوس کی‌روش ، سرمربی تیم طعنه بزند. اینکه چرا این قدر مرکز پزشکی فدراسیون فوتبال برای ایوانکوویچ مهم است ، خیلی هم چیز عجیبی نیست. او با هومن افاضلی رفاقت دارد و این مرکز هم که برای همسر افاضلی است. مرکزی که خب باید برای تیم ملی باشد و تمام تلاشش را برای خدمت رسانی بی حرف و حدیث به تیم ملی فوتبال ایران انجام بدهد. چون در بخشی از کمپ ملی ایران واقع شده و اگر کاری درآمدزا هم آنجا انجام می دهند ، باید زمانی باشد که تیم ملی اراده استفاده از این مرکز را نداشته باشد. به هر صورت اما حالا این مرکز محلی شده برای انتقاد از تیم ملی.
 
برانکو جدیدترین طعنه‌اش به کی‌روش را هم با آوردن اسم این مرکز به زبان آورده است. او گفته برایش جای تعجب دارد که چرا محمد انصاری به رغم تست دادن در ایفمارک ، به تیم ملی دعوت شده است. سرمربی کروات که در همین 4 هفته اول ، دو بار در کنفرانس‌های مطبوعاتی برای جابه جا کردن پست بازی انصاری از دفاع چپ به دفاع وسط با انتقاد و پرسش‌هایی تند روبرو شده بود تا با عصبانیت بعد از بازی فولاد درباره انتخاب فنی درست برای تغییر جای بازی انصاری بگوید ، گامی را که کارلوس کی‌روش به سوی او برداشته و بر عملکرد فنی‌اش باری دیگر مهر تائید زده را نادیده گرفته است.
 
اینکه کارلوس کی‌روش تمام سال قبل انصاری را برای دفاع چپ نپسندیده بود و اعتقاد داشت حاج صفی و دیگران در آن پست بهتر از انصاری هستند اما حالا خیلی سریع انصاری را در پست دفاع وسط ، یک بازیکن قابل دیده است. این درست همان چیزی است که برانکو می گوید و بر آن اصرار دارد. حالا یک مربی بزرگ خارجی دیگر بر عملکرد فنی سرمربی قرمزها مهر تائید زده اما برانکو شأن این تصمیم بزرگ را در حد یک طعنه و دعوای سطحی پایین آورده است. رفتاری که از مربی موفقی مثل مرد کروات محبوب قرمزها عجیب است. مردی که بی شک بخش بزرگی از این دعواهای اخیرش با تیم ملی را به دلیل رفاقت هایش با عده ای که منافع شان را در خطر می بینند و پشت او سنگر گرفته اند، انجام داده و بخشی از این محبوبیتش را اینگونه هزینه دیگران کرده است.

منبع: خبر آنلاین
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-08-18 10:22:11
نظر دهید

۱۴ نظر
آراز
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۰
اتحاد و دوستی با امیر قلعه نویی هیچ پیامد خوش آیندی برای پرسپولیس و تیم ملی نخواهد داشت و در این بین فقط قلعه نویی به اهداف شخصیش میرسه!!!برانک اینو یه وقتی میفهمه که دیر شده!!!!
حسن
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۴
طبق معمول؟!!!!
خداییش چقدر با اغماض و بیطرفانه مطالبتون رو مینوسید مخصوصا وقتی پای کیروش وسط بیاد...
تا اونجایی که ما یادمون میاد برانکو فقط یه اعتراض به کیروش کرد و این استاد کیروش بودند پشت هم بیانیه میدادند و طبق معمول و برانکوی با اخلاق سکوت میکردند.
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۵
این برانکو همون برانکوی ده سال پیشه. بله قربان گو در برابر مدیر، تسلیم و بی عرضه
در برابر بازیکن، دغل و هفت خط در برابر بقیه.
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۲
فعلا میخواد افکار عمومی را از قضیه اوکراینیها منحرف کنه
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۵۶
برانکو یک دلال بزدله که هیچ اهمیتی برای پرسپولیس قائل نیست و فقط برای تیم ملی به ایران اومده
666444
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۸
برانکو طبق معمول یه کی روش طعنه زد؟؟حالت خوبه؟؟؟کی روش بیست چهاری داره به همه تیکه میندازه...برانکو هم حرف بدی نزد و حقیقتو گفت...شما ظاهرا از چیز دیگه سوختی
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
چرت نگید بابا. هنوزم که هنوزه ملی پوشای ما به دستور مربی تیم ملی! از حضور در تست پزشکی باشگاهی که دارن ازش نوم میخورن منع شدن. مربی تیم ملی غلط کرده که تو امور باشگاهی دخالت کنه. با این مقاله ها ی سفارشی فقط ما رو عصبانی تر میکنید و ۱۱ شهریور نتیجشو تو بازی تیم ملی میبینید.
مکتب انسان ساز شاهین
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
حرف برانکو درست است... بیرانوند و وحید امیری هم نتوانست در ایفمارک تست بدهد چون کیرش گفته بود... برانکو دوست داشتنی است و خاری در چشم دشمنان پرسپولیس :*
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۱۶
برانکو کارش درسته. کرم از خود کیروش هست.
امید
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۷
جالبه شما اصرار دارید بگید برانکو داره از دیگران رودست میخوره و به کیروش گیر میده و متلک میندازه. برانکو یک مربی باتجربه بین المللی هست و مطمئن باشید اینقدر حرفه ای و باتجربه هست و اینقدر میفهمه که گول حرف کسی را نخوره و بدونه کجا باید چه حرفی را زد. برانکو کاملاً آگاهانه داره این حرف را میزنه چون از نیت و پشت پرده های کیروش خبر داره. همین طور وقتی پرسپولیس با گل آفساید امیری به نفت باخت همه تو کنفرانس خبری بهش گفتند پرسپولیس به اشتباهات داوری باخته گفت نه. پرسپولیس به یک انالیز سنگین باخت. یعنی اینکه پشت برد علی جوگیر کچل کس دیگه ای بوده. همون انالیزورهای تیم ملی که بعد از دربی تا یکماه برای شکست پرسپولیس با کادر فنی نفت جلسه داشتند و برنامه ریزی می کردند. پس بدونید نمی تونید هر حرف مفتی را به هوادران پرسپولیس القا کنید. شاید نفهمند دقیقاً چه اتفاقاتی پشت پرده میفته ولی قطعاً احساسشون بهشون میگه کی راست میگه و کی دروغ. اینو هم بگم علی کچل که بزرگترین افتخارش بردن پرسپولیس با کمک کیروش و داور بوده در دربی چنان تاوان سنگینی خواهد داد که تا سالهای سال سایه اون بر سر استقلال و خودش بمونه
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۲
خیلی کار خوبی کردن نرقتن به دکون افاضلی و زنش تست بدن
فرشته ف
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
درست است که برانکو فقط یک حرف به کیروش گفته ولی آن یک حرف ؛حرف سنگینی بود ایشان به کی روش تهمت سنگین تعیین قهرمان لیگ را زد که در هر کشور دیگری بود با تنبیه شدید انظباطی و حقوقی مواجه می شد ولی اینجا حتی برانکو حاضر به عذرخواهی هم نشد چیزی که مرسوم همان ادب خانوادگی است که جناب برانکو مدعی آن بودند دوستان ؛ اطراف برانکو مشکوک وپر خطر شده دقیقا بخاطر اینکه پرسپولیس دوباره اوج گرفته ولی برانکوی عزیز ما همچنان مثل دوران جوانی اش ساده وزود باوراست ودارد در دام می افتد
-
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۶
برانکو ایران رو تو بازیهای آسیایی قهرمان کرده. برانکو تیم ملی رو تو جام ملت ها سوم کرده. برانکو بدون مشت نشون دادن تیم ملی برده جام جهانی. برانکو دو تا جام جهانی به عنوان مربی حضور داشته. برانکو تو جام جهانی سوم شده. برانکو تو اروپا قهرمان شده. برانکو پس از سالها حضور در ایران محبوبیت داره. برانکو به استقلال 4 تا زده. اینا همه دلایلیه که باعث نفرت پراکنی کیروش و کیروشی پورها و کیروش آنلاین ها شده.
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۷
برانک به اندازه یک چهارم تخم چپ کیروش وزن و اعتبار ندارد!!!
حالا تو فوتبال بی صاحب ایران به لطف ... نیمچه وزنی پیدا کرده ،هوا برش داشته!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر