فهرست

امیدواری بیت آشور به نمایش تیم ملی در جام جهانی

استیون بیت‌آشور که در تیم فوتبال وایت‌کپس ونکوور کانادا بازی می‌کند سرانجام پس از دعوت به تیم ملی آمریکا و ایران تصمیمی گرفت تا ایران را به عنوان تیم ملی خود انتخاب کند. او امیدوار است در جام جهانی 2014 یکی از نفرات اصلی کارلوس کی روش در این رقابت‌ها باشد.

به گزارش آی اسپورت و به نقل از ایسنا، این مدافع 27 ساله در سال گذشته میلادی از تیم سن‌خوزه جدا شد و به تیم وایت‌کپس ونکوور پیوست و اکنون در این تیم کانادایی بازی می‌کند.

بیت‌آشور درباره حضور در تیم وایت‌کپس گفت: فکر می کنم در حال حاضر در حال جا افتادن در شرایط جدیدم هستم. اینجا منزل مسکونی دارم و دیگر در هتل زندگی نمی‌کنم. ونکوور شهر زیبایی است و از بودن در این تیم خوشحال هستم، چرا که هم‌تیمی‌های خوبی نیز دارم و به همه آنها عادت کردم.

هر چند یورگن کلینزمن سرمربی آمریکا او را یک بار به تیم ملی آمریکا دعوت کرد اما این بازیکن در نهایت سال گذشته میلادی تصمیم گرفت تا دعوت کارلوس کی روش را قبول کند و پیراهن تیم ملی ایران را بر تن کند. او اکنون امیدوار به حضور در جام جهانی 2014 است.

بیت آشور درباره انتخاب ایران به عنوان تیم ملی گفت: تصمیمم را گرفتم و اکنون روی ایران تمرکز دارم و دوست ندارم به گذشته فکر کنم. می خواهم بهترین عملکردم را نشان دهم تا بتوانم یکی از بازیکنان دعوت شده برای جام جهانی 2014 باشم. می‌دانم که کارم برای حضور در تیم ملی ایران سخت است اما اگر بتوانم در خوب بازی کردن ثبات داشته باشم می‌توانم به حضور در جام جهانی امیدوار باشم. اما اگر چند بازی بد داشته باشم شانسم برای حضور در جام جهانی کاهش پیدا می کند.

ایران در جام جهانی 2014 با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌و هرزگوین همگروه شده است که صعود به دور دوم این رقابت‌ها را برای ایران مشکل کرده است اما بیت‌آشور به توانایی هم تیمی هایش در تیم ملی ایران خوشبین است.

او درباره حضور ایران در جام جهانی گفت: مطمئنم در جام جهانی بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم. چند بازی دوستانه خوب قبل از جام جهانی داریم که می تواند تیم را به خوبی برای جام جهانی آماده کند.

مدافع ایرانی در پایان گفت: همه ایرانی ها برخورد بسیار خوبی با من داشتند. هر بار که به ایران رفته ام از آنجا لذت بردم زیرا همه چیز خوب است . مردم ایران بسیار مهمان‌نواز هستند و من تمام تلاشم را خواهم کرد که در صورت بازی کردن بتوانم بهترین بازی‌هایم را برای ایران انجام دهم.

     
آی اسپورت
2014-04-18 10:48:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر