فهرست

5 بازیکن به امید اولین بازی ملی: دوئل آقایی و انصاری

آی اسپورت - در لیست جدید تیم ملی برای اردوی ایتالیا، 5 بازیکنی حضور دارند که تا به حال پیراهن تیم ملی را نپوشیده‌اند. سعید آقایی، محمدی انصاری، مرتضی تبریزی، احسان پهلوان و مهدی زهیوی، که شاید در اردوی ایتالیا و بازی‌های غیر رسمی تیم ملی در این اردو فرصت بازی برای تیم کی‌روش را پیدا کنند اما بعید است عدد صفر مقابل تعداد بازی‌های ملی آن‌ها، به این زودی‌ها یک بشود.

تیم ملی روزهای 11 و 16 شهریور اولین بازی‌هایش در مسابقات انتخابی جام جهانی روسیه را برگزار می‌کند و از حالا، بسیاری از بازیکنان ترکیب اصلی کی‌روش مشخص هستند. در خط هافبک کی‌روش، جایی برای تبریزی و پهلوان نیست و زهیوی هم شانسی برای رقابت با آزمون، طارمی، دژاگه و انصاری‌فرد نخواهد داشت. بعید است هیچکدام از این بازیکنان به لیست نهایی تیم ملی برای بازی‌های انتخابی جام جهانی برسند.

سعید آقایی و محمد انصاری، تنها بازیکنانی هستند که شاید در این دو بازی، دقایقی فرصت بازی پیدا کنند. احسان حاج‌صفی هنوز گزینه اول کی‌روش برای پست دفاع چپ تیم ملی است اما در صورت وقوع هر اتفاق یا تغییر تاکتیک تیم ملی، یکی از این دو نفر به جای او وارد زمین می‌شوند. در لیست نهایی تیم ملی برای بازی با قطر و چین، احتمالا فقط یک نفر از آن‌ها جا دارند و اردوی ایتالیا، روزهای تعیین کننده‌ای برای هر دوی آن‌ها خواهد بود.

کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-08-18 19:36:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر