فهرست

نظر جردن باروفس درباره حسن یزدانی: بچه دریده

آی اسپورت - جردن باروفس کشتی گیر بی نظیر امریکایی درباره یزدانی حرف جالبی زد و به او لقب بچه دریده ایران داد! باروفس گفت: این را به حساب اهانت نگذارید. من رقیبی غیر از خودم ندارم. کشتی با روس یا کوبا سخت خواهد بود. از ایران هم بچه دریده ای به ریو آمده که شنیده ام گفته من را شکست می دهد. (باروفس تا به حال به هیچ یک از کشتی گیران ایرانی نباخته است) دوست دارم با این بچه کشتی بگیرم. در امریکا این فرصت به وجود نیامد اما در ریو اگر او به اندازه حرفی که می زند، نتیجه بگیرد، با هم ملاقات می کنیم. خوشحال می شوم او را با جردن باروفس واقعی آشنا کنم. (قبل از شروع مراسم وزن کشی، خبرنگار و عکاس ایرانی به باروفس که در المپیک قبلی صادق گودرزی را در فینال شکست داد، گفته بودند حسن یزدانی برای بردن او آمده است که واکنش باروفس فقط لبخند بود)
باروفس به خبرنگار ایرانی حاضر در حاشیه مراسم وزن کشی گفت: ایران را دوست دارم. مردم ایران همیشه رفتار خوبی با من داشتند. من در کشور شما بارها تشویق شدم و هر بار که به ایران آمدم، برخوردها با من عالی بود و با این که کشتی گیران شما را شکست می دهم، باز هم مردم ایران با من مهربان هستند. دوست دارم این بچه را هم روی تشک ملاقات کنم. از او زیاد تعریف شنیده ام. آینده از آن اوست اما المپیک ریو در آینده برگزار نمی شود و من فعلا بهترین هستم و طلا می گیرم.
وقتی خبرنگار ایرانی باروفس را غول مهربان و کوه عضله نامید، باروفس با لبخند پرسید: در کشور شما با این نام ها من را به یاد می آورند؟ پاسخ خبرنگار ایرانی مثبت بود و لبخند باروفس پررنگ تر شد. باروفس که در تهران به خبرنگاران و عکاسان ایرانی مشت مشت شکلات امریکایی هدیه می داد، به شوخی گفت ببخشید که شکلات همراهم نیست، اضافه وزن می آورد!


منبع: رادنیوز
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-19 09:22:28
نظر دهید

۱ نظر
جیم
جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۶
هر چی گشتم متن انگلیسی مصاحبه نیست ... چی گفته که انقد منفی بو با لفظ دریده ترجمه شده؟ چون بنظر میاد بشکل کری خوانی شوخطبعانه مصاحبه کرده و ترجمه کننده بلد نبوده یا به عمد بد ترجمه کرده؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر