فهرست

گزارش/ ستاره ها در اولین بازی در لیگ جزیره چه کردند؟

آی اسپورت- به بهانه احتمال اولین حضور پل پوگبا در ترکیب اصلی من یونایتد بعد از پیوستن به این تیم در ازای قراردادی که رکورد جهانی را جا به جا کرد، اولین بازی دیگر ستاره های لیگ برتر انگلیس را بررسی می کنیم.
آنخل دی ماریا: ستاره آرژانتینی در ازای قراردادی 59.7 میلیون پوندی از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست. در سال 2014 او اولین بازی را مقابل برنلی انجام داد و یونایتد به تساوی بدون گل رسید.
مسوت اوزیل: اوزیل وقتی در ازای 42.5 میلیون پوند از رئال به آرسنال پیوست، رکورد بالاترین رقم ترانسفر این باشگاه را شکست. او تاثیرگذاری سریع و خوبی داشت و در اولین بازی که برای تیمش به زمین رفت یک پاس گل به ژیرو داد و آرسنال 3 بر یک ساندرلند را در سال 2013 شکست داد.
لوئیس سوارس: ملی پوش اوروگوئه ای در اولین بازی اش برای لیورپول در لیگ برتر انگلیس در دیدار مقابل استوک و در سال 2011 گل زد.
الکسیس سانچس: در دیدار آرسنال مقابل کریستال پالاس در سال 2014 که الکسیس سانچس برای اولین بار با لباس آرسنال بازی می کرد، موفق شد به کوشیلنی پاس گل بدهد و گل تساوی بخش تیمش را مهیا کند. آرسنال آن بازی را 2 بر یک برد.
اریک لاملا: او در تیم مائوریسیو پوچیتینو یک بازیکن کلیدی شد. اما در اولین دیدارش برای تاتنهام سردرگم بود ودر سال 2013 اولین بازی اش را مقابل آرسنال در دربی لندن برگزار کرد که تیمش شکست خورد.
کریستیانو رونالدو: از اولین بازی مقابل بولتون در سال 2003 هواداران یونایتد می دانستند که او بازیکنی خاص خواهد شد. او در این بازی بارها و بارها خط دفعای حریف را به هم ریخت و در آن بازی تیمش 4 بر صفر برنده شد.
فرناندو تورس: ستاره اسپانیایی در اولین بازی اش برای لیورپول همکاری خوبی با استیون جرارد داشت. اولین بازی او در سال 2007 و مقابل استون ویلا بود. همکاری های او با جرارد بعدها هم فوق العاده بود و این دو زوجی مرگبار تشکیل دادند.
پدرو: شاید پدرو هم نتوانست مانع افت شدید چلسی در فصل گذشته شود، اما طوری شروع کرد که انگار در خانه بازی می کند. او در دیدار مقابل وست برومویچ که چلسی 3 بر 2 برنده شد، یک گل فوق العاده به ثمر رساند.
سرخیو آگوئرو: ستاره آرژانتینی از همان ابتدا نشان داد که بازیکن خطرناکی است. او در اولین بازی برای سیتی در سال 2011 مقابل سوانسی که سیتی 4 بر صفر برنده شد دو گل زدو یک پاس گل داد.
ادن هازارد: ملی پوش بلژیکی در اولین بازی برای تیمش مقابل ویگان به میدان رفت و در آن بازی که چلسی 2 بر صفر برنده شد یک پاس گل داد و یک پنالتی گرفت.
دیمیتری پایه: در اولین بازی او در وستهام، تیمش موفق شد آرسنال را 2 بر صفر شکست دهد و او یکی از پاس گل ها را داد. آن بازی در سال 2015 برگزار شد و هواداران استقابل خوبی از پایه کردند.
دیگو کاستا: در سال 2014 چلسی مقابل برنلی بازی می کرد که کاستا برای اولین بار در آن بازی با لباس تیمش به میدان رفت. در آن بازی چلسی به برتری 3 بر یک رسید و کاستا هم گل زد.کد خبر 9404
 
 
     
آی اسپورت
2016-08-19 12:59:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر