فهرست

ادامه پیام‌های کی‌روش: یا حالا یا هرگز

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش در پیام دیگری که بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال آن را منتشر کرده، برخی مسائل دیگر را مطرح کرده است. وی در این پیام خود آورده است:


در پنج سال گذشته موقعیت ممتازی به من داده شده است. موقعیتی از جنس «اعتماد و افتخار».
من از حضورم در تیم ملی به‌عنوان منیجر فوق‌العاده لذت می‌برم. این حضور برای بنده افتخار و رضایتی بزرگ به‌همراه داشته است. این حضور برای من همیشه ماجراجویی هیجان‌انگیزی بوده و همواره به آن مشتاق بوده و عشق ورزیده‌ام.اعتقاد قوی دارم که یک مدیریت بزرگ باید الهام‌بخش و پرانگیزه باشد تا بتواند اشتیاق، اعتماد، اعتمادبه‌نفس و به‌ویژه شجاعت و شهامت را ایجاد کند.

رهبران بزرگ باید در زمان درست و در مکان صحیح حضور داشته باشند. رهبریت ورزشی یعنی راهنمایی و پیش‌بینی. خیلی بهتر است به جای اینکه سر جای خودمان بنشینیم و از حرکت بترسیم، کار کنیم (از موانع بپریم) و حتی دچار اشتباه شویم. بهتر است فعالیت کنیم، به‌جای اینکه اول اجازه بدهیم اتفاقی بیفتد و بعد کاری انجام دهیم.

یا حالا یا هرگز.

هم‌اکنون وقتش است و ما به همه شما متحد و کنار هم نیاز داریم. هم‌اکنون زمانی است که باید با آینده رودرو شویم و آینده ما، رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه همین حالاست. نمی‌توانیم این‌طور تصور کنیم که وقت کافی داریم. ما فرصتی نداریم. رفتار فوتبال ایران باید فعالانه باشد نه واکنشی. اگر ما واقعاً می‌خواهیم به روسیه برسیم و «گنج» صعود به جام جهانی را بیابیم به ایده، فعالیت، برنامه و نقشه نیاز داریم.

هم‌اکنون وقتش است و دیگر خبری از فرداها نیست. حرف من با همه کسانی است که به تیم ملی اهمیت می‌دهند و آن را عاشقانه دوست دارند، اکنون زمانش فرا رسیده تا خودتان را نشان داده و تعهد کامل‌تان را به تیم ملی بروز دهید. در انتها اعتقاد دارم که باعث دلخوری نخواهم شد اگر چند سؤال زیر را مطرح کنم.

* فوتبال ایران برای رسیدن به هدف و رؤیای‌مان چه کاری باید انجام دهد؟

* اولویت فوتبال ایران چیست؟

* برای پر کردن ورزشگاه آزادی با هواداران پرشور فوتبال ایران در دیدار یازدهم شهریور مقابل قطر چگونه برنامه‌ریزی خواهد شد؟

* آیا شما آماده پوشیدن پیراهن شماره 12 و هدایت تیم ملی برای کسب افتخار هستید؟

* ما آماده خواهیم بود، شما چطور؟


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-19 15:14:10
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۱۶
چه متن زیبا، شورانگیز، حکیمانه و البته تا ضریبى حماسى
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر